9. mail  peeti naiste karikavõistluste poolfinaali kohtumine, kus kohtusid Kalevi ja Levadia naiskonnad. Kalev võitis kohtumise 2:0 ning võit kindlustas naiskonnale klubi ajaloo esimese karikafinaali koha. Finaal toimub 27.mail A. Le Coq Arenal, kus vastaseks on Pärnu JK. 

Kalevi eest sai tabamuse kirja Kadri-Ann Valgeväli, kes avas avapoolajal skoori.  Kalevlaste teise tabamuse vormistas 67. minutil Sabina Ahmedova Jana Pipra söödust.

Karikafinaal toimub 27. mail kell 13:00.

Sissepääs kõigile kalevlastele ning nende peredele TASUTA! 

Meie klubile on loodud unikaalne kood Piletilevi portaali:   FCTallinnaKalev175

NB! Tegemist on nn „sebrapääsmetega”, mis on varustatud unikaalse triipkoodiga ning mis edastatakse e-posti aadressile.  Pileteid saab välja printida või näidata üritusele tulles mobiilis. Piletilevi müügipunktidest neid pääsmeid ei väljastata!See võimaldab Piletilevi veebilehel olevalt klubijalgpalli pidupäeva ürituse lehelt soetada soovitud hulgal nullhinnaga pääsmeid. Koodi võite klubisiseselt edasi jagada või printida ise suurema koguse pääsmeid klubi sees jagamiseks välja.

Ürituse sissepääsus kontrollitakse kõiki pääsmeid elektrooniliselt, mis võimaldab Eesti Jalgpalli Liidul koguda infot, millisest klubist ja kui palju pääsmeomanikke üritusel kohal on.

 

Näeme staadionil!