Eesti naiste jalgpalli Meistriliiga esimene voor saab avapaugu juba sellel laupäeval, kui Kalevi kunstmurustaadionil lähevad vastamisi Kalevi ja Saku Sportingu naiskonnad. Samuti naaseb laupäeval koondise pausilt Premium liiga, kui kell 13:00 läheb meie esindusmeeskond võõrsil vastamisi Paide Linnameeskonnaga. Meeskonna mängust on võimalik näha otseülekannet Soccernet.ee vahendusel algusega 13:00. Naiskonna kohtumine algab Kalevi kunstmurustaadionil kell 18:00 ning sissepääs on kõigile tasuta. 

Sellest hooajast uue peatreeneri Maksim Maksim Rotškovi käe all mängiv naiskond tuleb uuele hooajale vastu suurte ootustega. “Kalevis on heal tasemel võistkond. Võime kindlasti kolmanda koha teenida ning mõne täiendusega ka Floralt ja Pärnult punkte võtta,” räägib Maksim hooaja eesmärkidest. “Peame kohe minema õige häälestatusega peale. Tööd on tehtud ja eesmärgid on kõrged. Loomulikult ootame kõiki toetajaid staadionile ja soovime kõigile edukat hooaja algust!” lisab omaltpoolt naiskonna kapten Anett Kadastu. 

Viimati kohtuti omavahel Taliturniiri raames, kus Kätlin Heina ja Kaili Perteli väravate abil alistati Saku 2:1.

Premium liiga kolmandas voorus sõidab klubi esindusmeeskond külla Paide Linnameeskonnale. Kell 13:00 algavat mängu on võimalik otseülekandena jälgida Soccernet.ee vahendusel. Eelmisel hooajal kohtuti omavahel neljal korral, millest võitis 3 Paide ning viigistati korra. Sellest hoolimata on peatreener Aleksandr Dmitrijev enesekindel: “Paide on hooaega väga tugevalt alustanud, mis tähendab, et mäng tuleb kindlasti väga-väga keeruline. Sellest hoolimata hirmu me ei tunne ja läheme kindlasti andma endast maksimumi ja miks mitte ka hea mängu korral võit koju kaasa tuua”.

 

Foto: Brit Maria Tael