On tehtud esimesed sammud meeskonna komplekteerimiseks. Uuel hooajal tõmbavad Kalevi särgi selga kolm uut Premium liiga kogemusega mängumeest: Sören Kaldma, Eduard Golovljov ja Alger Džumadil. Lisaks oleme omandanud eelmisel hooajal meie juures laenul viibinud Markus Vaherna ja Markus Allasti mängijaõigused. 

23-aastane Sören Kaldma liitub meiega Paide Linnameeskonnast, kus ta veetis viimased 3 hooaega, mille jooksul sai kirja 81 kõrgliiga kohtumist. 2018. aastal tegi Sören oma Eesti jalgpalli A-koondise debüüdi ning on varasemalt esindanud ka U23, U21 ja U19 koondiseid.

22-aastane ründaja Eduard Golovljov mängis viimasel kahel hooajal Narva Transi värvides, kus ta sai 48 Premium liiga mängus kirja 19 väravat.

23-aastane Alger Džumadil on kindlasti kalevlaste jaoks kõige tuntum nimi, sest on ta ju varasemalt esindanud klubi värve hooaegadel 2017-2018. Eelmisel hooajal mängis Alger Maardu Linnameeskonna eest.

Samuti naasevad uueks hooajaks esindusmeeskonda Markus Vaherna ja Markus Allast, kelle mängijaõigused omandas klubi Levadiast ning Viimsi MRJK-st.

Markus Vaherna sai eelmisel hooajal Premium liigas kirja 32 mängu, kus viibis platsil 2361 minutit ning lõi selle ajaga 2 väravat ja jagas 3 väravasöötu.

Markus Allast pääses Premium liigas väljakule 21 kohtumises, kus sai kirja 1580 minutit.

Klubist lahkuvad 4 mängijat: Roger Colville Lee, Bangaly Theodor Kouyate, Kevin Rääbis ning Andreas Raudsepp.

Täname kõiki nelja mängijat panuse eest, mis nad andsid kogu klubi arengusse ning soovime kõigile edu ja jaksu edaspidiseks.