Taasiseseisvuspäeval peetud Esiliiga 17. voor kujunes kalevlastele väga meeldivaks – meeskond kirjutas 5:0 võiduga tabelisse juurde järjekordsed võidupunktid, samal ajal, kui  lähirivaal Maardu kaotas punkte.

Reedel peetud kohtumisel oli Kalevi vastaseks Levadia duubelmeeskond. Kui hooaja esimene omavaheline kohtumine kujunes tõeliseks väravateshowks  mõlema meeskonna esitusest (kohtumine lõppes 4:3 kalevlastele), siis seekordses lahingus hoolitsesid väravate löömise eest ainult sinivalged.

Väga tempokalt alanud mängus haaras kodumeeskond juba esimesest minutist ohjad ning jalga gaasilt ära ei võtnudki. Kohtumist asuti juba 5´ mänguminutil juhtima Murad Velijevi kauglöögist nurgalöögi järgsest olukorrast. Kohtumise 20. minutiks oli seis juba 3:0, kui oma väravad said kirja Ats Purje ning Selim el Aabchi. Teisel poolajal sai jala valgeks ka üks meie ameeriklasest mängumees Aaron Thomas Russ, kes vahetusest sekkudes realiseeris kohe oma võimaluse ning kümme minutit hiljem andis lisaks väravasöödu Markus Riisenbergile, kes sai kirja enda debüütvärava.

Kui meeskond kirjutas võiduga endale kolm punkti tabelisse juurde ning lähirivaal Maardu pidi tunnistama 1:3 Flora U21 paremust, siis vooru lõppedes tähendas see seda, et Kalevi esindusmeeskond tõusis tabeliliidriks. Asjaolu teeb veel rõõmsamaks fakt, et Kalevil on lisaks üks mäng vähem peetud.

Meeskonna järgmine kohtumine toimub 25.08, kui võõrsil kohtutakse Nõmme Unitediga. Kohtumise avavile antakse Männiku staadionilt kell 18:30.