Hooaja 13. vooru kohtumises võõrustasime kodusel Kalevi kunstmurustaadionil külalisi saarelt – FC Kuressaaret. Kui hooaja esimeses omavahelises kohtumises pidime tunnistama viikingite 2:0 paremust, siis eilses kohtumises alistasime külalised 3:0. Hooaja teises võidumängus said jala valgeks Reinhard Reimaa, Andreas Raudsepp ning Wale Musa Alli.

Kodumeeskond asus kohe avavilest saadik aktiivselt ründama ning juba 24. minutil lõpetati  472 minutit kestnud väravapõud, kui täpne oli Reinhard Reimaa. Sarnaselt jätkus ka teine poolaeg, kui 62. minutil lõpetas Mark Petrovi hea söödu resultatiivselt Andreas Raudsepp ning 72. minutil sai oma esimese klubi värava kirja Wale Musa Alli.

Vihmasest ilmast olenemata oli mängu toetamas meeldivalt suur toetajaskond – 220 pealtvaatajat. Seitsmest toimunud kodumängust on nüüd meid toetamas käinud keskmiselt 230 pealtvaatajat, mis hetkel on rekordi graafikus.

Kalevil on nüüd 13 mängust teenitud 8 punkti, mis asetab tiimi hetkel kümnendale kohale. Eespool on meist Tammeka 8 ning Viljandi ja Maardu 9 punktiga. Järgmine voor toimub juba sellel reedel, kui sõidetakse külla tabeli viiendale meeskonnale Narva Transile.