Esindusmeeskond teenis hooaja esimese võidu Premium liiga kuuendast voorust, kui kodus alistati Maardu Linnameeskond 2:0. Mõlemad väravad sündisid esimesel poolajal, kui skoori tegid Reinhard Reimaa ja Kevin Rääbis. Järgmises voorus mängitakse võõrsil Nõmme Kaljuga.

Mängu aktiivsemalt alustanud kodumeeskond asus kohtumist juhtima 29. minutil Reinhard Reimaa väravast. Väravale tegi hea eeltöö Markus Vaherna, kelle pealelöök tõrjuti. Reinahard jõudis aga esimesena tõrjutud palli juurde ning suunas palli väravasse. Ligi kümme minutit hiljem jõudis pall uuesti vastaste kasti, kus peale ühe löögi blokeerimist sai Kevin Rääbis vastaste vahelt löögile ning suunas palli väravasse. Tegemist oli hooaja esimeste väravatega mõlema mängumehe jaoks.

Järgmises voorus toimub 20. aprillil, kui sõidetakse Hiiu staadionile, et vastamisi minna valitseva meistri Nõmme Kaljuga. Kohtumine algab kell 13:00, mille otseülekannet saab jälgida Soccernet.ee vahendusel.