Eile, 20. mail, mängisime oma Premium Liiga teise vooru Kadriorus kodustaadionil Narva Transi vastu, kust suutsime võtta viigipunkti. Kui vastaste treener kiitis meie väravavahti Vallnerit, siis Kalevi peatreener Leetma sõnas Soccernetile, et on kogu tiimiga rahul.

Esimene poolaeg lõppes vastaste 38. minutil löödud väravast 0:1 eduga, kuid teisel poolajal realiseeris kapten Marek Kaljumäe penalti ja lõi 68. minutil mängu lõppseisuks 1:1. Treener Liivo kommenteeris Soccernetile mängust nii: “1:1, tabelis punkt kirjas, kõik on meil rahul. See on õige, et olime suure surve all. Tähtis oli liinid kompaktsena hoida ja üksteist aidata, seda mehed ka tegid. Mingitel hetkedel oli meil vastaste liikumiste kinnipanekuga raskusi, mängijad jooksid meil natukene kokku ja tekitasime sellega endale probleeme. Aga usun, et teisel poolajal saime selle paremini pidama, mängijad muutusid enesekindlamaks, tõstsid liine ja suhtlesid omavahel rohkem. Oli näha, et vennad tegid 90 minutit tööd, see on kõige tähtsam. Me kõik positiivses mõttes üllatusime, kui palju on tegelikult võimalik väljakul pingutada ja joosta.”

Premium liiga järgmises voorus sõidetakse külla Tartu Tammekale. Kohtumine toimub 24.05 kell 13:00. Mängust teeb otseülekande jalgpall.ee portaal.