Hooaja viimases ja tähtsaimas mängus läks klubi esindusmeeskond vastamisi Viljandi Tulevikuga. Enne mängu tabeli üheksandal kohal olnud Kalev vajas liigasse püsimajäämiseks kindlasti võitu ning pidi lootma, et tabeli kaheksas Kuressaare ei saa jagu Narva Transist. Kodupubliku meeletu toe najal suutis meie esindusmeeskond seljatada vastased 3:0 ning Kuressaare alla jäämine Narva Transile tähendas seda, et Kalevi esindusmeeskond mängib kõrgliigas ka järgmisel hooajal.

Mängu algusest peale jõuliselt rünnanud Kalev asus mängu juhtima 38. minutil, kui Hannes Anieri söödust lõi oma hooaja esimese värava Watson Fabrice Hounkpe. Teine värav sündis mängu 58. minutil Wale Musa Alli individuaalsest tööst. Mängu kolmas oli aga midagi erilist, sest taaskord oli aktsiooni Hannes Anier, kelle söödust lõi oma esimese värava klubi kasvandik, 15-aastane Martin Vetkal, kellest sai selle tabamusega Eesti meistriliiga ajaloo noorim väravalööja.

Lõpuvile kõlades saime tabelisse kirja kolm punkti, mis tõstis meid mööda Kuressaarest ning Premium liiga tabeli kaheksandale kohale. See tähendab seda, et üheksanda kohaga kaasnevaid üleminekumänge me pidama ei pea ning et me kindlustasime endale koha Premium liigas ka järgmisel hooajal.