Pühapäeval peeti Premium liiga kolmas voor, kus klubi esindusmeeskond teenis endale selle hooaja esimese kõrgliiga võidu. Tartus toimunud voorus mindi vastamisi kohaliku Tammekaga, kust võeti 2:0 võit.

Alles teist kohtumist uues rollis olev peatreener Liivo Leetma taktika oli sarnane Narva Transi mänguga – meeskond võitles kogu kohtumise hambad ristis ning tänu sellele suurele tööeetikale tuli ka tulemus! Kui kohtumise poolajale mindi 0:0 seisus, siis teisel poolajal paukus Hannes Anieri püss kahel korral ning võidupunktid kuulusid meile.

Ründaja sõnas ise Soccernet.ee portaalile, et: “Hea meeskondlik töövõit. Me peame jooksma, palju kaitses tööd tegema ja oma šansid ära kasutama. Paar tükki neid tekkis ja õnnestus ära lüüa.”

Kohtumine oli eriti suure tähtsusega ühele noorele esindusmeeskonna liikmele, kes sai Tartus kirja oma kõrgliiga debüüdi. Nimelt ühines kohtumise 84. minutil 16-aastane Taavi Kala, kes aitas 2:0 eduseisu lõpuvileni kindlustada.

Kalev on nüüd kolme vooru järel teeninud neli punkti, mis asetab tiimi tabelis viiendale kohale. Laupäeval, 30. mail kell 13:00 ootab A Le Coq Arenal ees kohtumine valitseva meistri FC Floraga.