Laupäeval toimunud Premium liiga 32. voorus sõitsime külla Maardu Linnameeskonnale. Viis vooru enne hooaja lõppu oli püsimajäämiseks mängus väga vajalikud punktid. Esindusmeeskond jäi kahel korral kaotusseisu, kuid suutis lõpuvileks välja võidelda 2:2 viigi.

Kohtumist asus juhtima Maardu, kes asus enne poolaega 1:0 juhtima leegionäri Sho Hayasaka tabamusest. Viigiseis löödi tabloole kohtumise 68. minutil Andreas Raudseppa tabamusest. Kümme minutit enne lõpuvilet asus taaskord kohtumist juhtima kodumeeskond, kui täpne oli Vitali Gussev. Viigipunkti päästis meile 84. minuti Hannes Anieri tabamus.

32. vooru järel on Kalev teeninud 21. punkti, mis annab neli vooru enne hooaja lõppu tabeli 9. koha.