Tahad tuua lapse jalgpallitrenni, kuid ei tea täpselt, kust alustada? 

Vajaliku informatsiooni saamiseks võta ühendust klubi noortetöö juhi Ander Aavikuga.  Sealt suunatakse Teid edasi sobiva vanusegrupi treenerile, kes annab uutele liitujatele juba täpsema informatsiooni treeningute toimumise kohta. Ander Aaviku kontakt on +372 55 583 923 ja e-mail ander(ät)jkkalev.ee

Mida esimesel treeningul jälgida?

Esimesele treeningule võib tulla täiesti omas sportlikes riietes, mis on vastavuses ilmaga. Kui on olemas putsad, siis võiks neid treeningul kanda. Soovitame krobelise tallaga kunstmuruputsad, aga sobivad ka korkidega. Kui on olemas säärekaitsmed, siis võiks neidki kanda. Säärekaitsete püsimiseks tuleks kanda kedrasid.

Treeningutele oma palli kaasa võtta pole vaja – jalgpalliklubina meil palle jagub.

Oma gruppi on lihtne üles leida poiste kasvu järgi. Astuge julgelt ligi ja ühinege treeninguga. Samuti hoiab treener alati silmad lahti, et keegi ei jääks väljaku äärde.

Kust ma saaks edaspidi soetada Kalevi varustust?

Kui on soovi osta Kalevi sümboolikaga varustust, siis saab seda tellida klubi e-poest siit või minna kauplusesse kohapeale 4TEAMS spordipood / Macron esindus (Mustamäe tee 60, Tallinn) Avatud: E-R kell 10.00 – 17.00.

Kuidas sealt edasi?

Kui nüüd lapsele selgub, et Kalevis meeldib ning ta soovib klubiga liituda, siis saadab treener teile info ja kutse Sportlyzer keskkonnaga liitumise kohta. Selles keskkonnas toimub meil registreerumine, liikmemaksuga arveldamine ja muu oluline kommunikatsioon.