Premium liiga uus hooaeg pole enam väga kaugel ja vaikselt on aeg hakata teatama, kes klubi värve uuel hooajal kaitsma hakkavad. Klubil on hea meel avalikustada, et oleme omandanud Kaspar Lauri mängijaõigused ning sõlminud temaga 3-aastase stipendiaadi lepingu. Samuti jätkab meiega eelmisel hooajal 8 liiga väravat paugutanud Kevin Rääbis.

“Kalev on arenev ja suurte eesmärkidega klubi. Eelmine aasta tõestasime, et suudame mängida ka kõrgemate meeskondade vastu. Järgmiselt hooajalt ootan ühtset meeskondliku pingutust ja pühendumist. Usun, et suudame saavutada häid tulemusi, selleks peame kõik töötama ühise eesmärgi nimel. Individuaalses plaanis soovin klubis olla eeskuju, innustada meeskonnakaaslasi ning olla resultatiivne.” räägib Rääbis uuest hooajast.

“Püsiv üleminek Kalevi kasuks ei olnud raske otsus minu jaoks. Eelmisel hooajal sain palju meistriliiga praktikat ning hea meel on, et klubi soovis mind ka uueks hooajaks tagasi.  Järgmisel aastal tuleb kindlasti rohkem pingutada, eriti kaitses, ja võtta sellest hooajast maksimum.” kirjeldab Laur järgnevat hooaega.