Juba laupäeval toimub naiste Meistriliiga 13. vooru kohtumine ja ühtlasi ka selle hooaja Suur Mäng, mille raames on plaanis mitmed tegevused.Mäng toimub meie oma Kalevi kunstil tabelinaabri Pärnu Vapruse naiskonna vastu algusega kell 14.00, sissepääs on kõigile TASUTA.

Enne mängu on kavas tüdrukute avatud treening, mis algab 12.45 ja selle raames läheb käima ka võistlus, mille auhinna on välja pannud Kalev Spa. Võistlusel osalemiseks kutsu treeningule oma sõbranna, õde, tütar või tuttav, kes on huvitatud jalgpalli mängimisest ning väga mõnusa auhinna osaliseks saab kalevlane, kes kutsub treeningule kõige rohkem osalejaid. Avatud treening toimub Kalevi murustaadionil ning registreerimine selleks algab 12.30. Treeningut viivad läbi meie klubi naiste- ja tüdrukutetreenerid Kätlin, Kristiina, Pirjo ja Carmen.

Peale treeningut liigume üheskoos kunstmuruväljakule naiskonnale kaasa elama ning mängu vaheajal toimub loosimäng, anname üle Kalev Spa 50€ kinkekaardi võistluse võitjale ning auhinna saab ka kõige häälekam fänn tribüünilt.

Kohal on meie klubi maskott CoolBear, kes pole veel talveunne läinud ning avatud on registreerimistelk igas vanuses ja tasemega tüdrukutele ja naistele, kes soovivad jalgpallitreeningutega ühineda.

Hoia ennast üritusega kursis siit.

Tule laupäeval kogu perega staadionile ja toetame oma esindusnaiskonda!