Järjekordne Eesti jalgpalli koondisepaus on möödunud ning rambivalgus on taaskord klubijalgpallil. Tallinna Kalevi esimene liigamäng peale pausi toimub juba sellel laupäeval, kui võõrustatakse Kadrioru staadionil valitsevat Eesti meistrit FC Florat.

Sel korral on mängu esitlejaks klubi peasponsor Coolbet, kellega koos peame staadionil maha mitu võistlusmängu, loosime välja mitmeid auhindu ning mängu poolajaks korraldame mõlema klubi fännide vahelise mängu. Lisaks on esialgsete plaanide järgi staadionil kohal kõigile lastele kasutamiseks tasuta batuut.

Mängupäeva toitlustajaks on sel korral klubi 2010 Valgete lapsevanem Sigrid Saar, kes pakub kõigile hot doge ning pannkooke. Loomulikult on taaskord avatud ka meie Saku telk, kus pakume joogipoolist.

Samuti selgub laupäevase mängu raames ka Alexela hooajaloosi finalist number 5. Kes võib-olla veel pole kursis, siis selle hooaja igal kodumängul selgitame välja ühe õnneliku finalisti, kes pääseb hooaja viimasel mängul toimuvasse superfinaali, mille võitja saab endale 500€ Alexela kütusekaardi.

Näeme staadionil!