Kahel eelneval esmaspäeval, 27. mail ja 3. juunil, toimus järjekordne Tallinna Kalevi lasteaedade jalgpallipäev. Kaheksandat aastat järjest toimuval turniiril osales kokku 23 võistkonda 21 lasteaiast, lapsi oli võistlemas 195.

Ürituse eesmärk oli pakkuda lasteaialastele meeldejääv, lõbus ja sportlik päev kunstmurustaadionil; populariseerida jalgpalli, sporti ja üldisemat huvitegevust; arendada laste meisterlikkust ja kehalisi võimeid ning tugevdada laste omavahelisi sportlikke ja sõbralikke suhteid. Vesteldes lastega, jäid nad väga rahule ja ootavad juba järgmist kevadet, et saaks tulla uuesti võistlema.

27.05.2019 toimuval turniiril võitis Tallinna Suitsupääsupesa Lasteaed, teise koha sai Tallinna Kiisa Lasteaed ning kolmanda Tallinna Jaan Poska Lasteaed. 03.06.2019 toimuval turniiril saavutas esimese koha Tallinna Haraka Lasteaed, teise Pirita Lasteaed ning kolmanda Tallinna Endla Lasteaed.

Iga laps sai osalemise eest diplomi ja JUNGENT OÜ-lt jäätise ning lasteaed tänukirja. Kummagi päeva võitja lasteaed said auhinnaks Nike’ilt jalgpalli ning karika.

Täname kõiki abilisi, treenereid, sponsoreid, vanemaid, kasvatajaid ja lasteaedasid: Tallinna 22. Lasteaed (Lotte Lasteaed), Aruheina Lasteaed, Tallinna Endla Lasteaed, Tallinna Haraka Lasteaed, Tallinna Jaan Poska Lasteaed, Tallinna Kiisa Lasteaed, Tallinna Kiisupere Lasteaed, Tallinna Kolde Lasteaed, Tallinna Liivaku Lasteaed, Tallinna Liivamäe Lasteaed, Tallinna Luha Lasteaed, Tallinna Läänemere Lasteaed, Merivälja lasteaed, Tallinna Männi Lasteaed, Padriku Lasteaed, Pelguranna Lasteaed, Pirita Lasteaed, Lasteaed Päikene, Tallinna Suitsupääsupesa Lasteaed, Tallinna Tammetõru Lasteaed ja Võsukese Lasteaed.