Tallinna Kalevi Jalgpalliklubiga liitub Kristjan Vomm, kes viimati  töötas FC Floras üldkehalise ettevalmistuse treenerina.  Tartu Ülikoolis kehakultuuri eriala lõpetanud treener hakkab Kalevis tegelema noorte üldkehalise ettevalmistusega. 

“Minu peamine ülesanne taustajõuna on alguses aidata klubil üldkehalise ettevalmistuse poolt üles ehitada,” räägib Kristjan oma eelseisvatest töökohustusest. “Kui Joel Lindpere esmalt Tallinna Kalevist, võimalikust liitumisest ning ideedest rääkima tuli, mis neil Ragnar Klavaniga koos klubijuhtidena on, siis tekkisid head emotsioonid. Kalev on pika ajalooga klubi ning ning Eesti jalgpalliklubidest oli Kalev erialaselt kõige ahvatlevam. Mul on hea meel, et saan panustada Kalevi arengusse,” räägib Kristjan Vomm oma otsusest liituda Kalevi klubiga.

Noortetöö juht Ander Aaviku: “Soovime Kalevis igapäevaselt korraldada noortetööd võimalikult heal tasemel. Kristjan Vommi liitumine klubiga aitab meid kindlasti eesmärkide täitmisel. Üldkehaline ettevalmistus on noorjalgpalluri jaoks väga oluline. Iga treeninguga on noortel võimalus areneda ja teha sammuke lähemale esindusmeeskonnale.”