Klubi kõige pisemate tüdrukute grupp alustas treeninguid 2019nda aasta suvel, mil alustas treener Kristiina Hanseni juhendamisel treenimist 5 väga ägedat tüdrukut.

“2020ndal aastal uue hooaja ettevalmistusi tehes otsustasime, et oleme piisavalt trenni teinud, et võiksime võtta osa ka turniiridest. Rasketes koroona tingimustes me ka seda tegime ning kokku osalesime kolmel pikal turniiripäeval,” sõnas peatreener.

“Esimesel turiinipäeval tuli võistlema minna kuuekesi, ühe mängija saime Carmeni grupist õnneks appi kuna mängijaid väljakul pidi olema vähemalt kuus. Päev oli pikk ja väga sportlik. Tüdrukud pidasid väga hästi vastu ilma vahetusteta kõik mängud. Tulemused olid samuti arvestatavad, 2 võitu, 1 viik, 1 kaotus.”

Ühe probleemina tõi peatreener välja mängijate puuduse: “Kuna aga koormus tüdrukutele ilma vahetusteta mängimisele oli üpris suur, siis leidsime, et võiksime ühendada järgmisteks mängudeks väed FC Levadia tüdrukutega, kellega vapralt jätkasime turniiridel osalemist. Tegime koos trenni ning käisime ja mängisime üsna edukalt ka kõik ülejäänud turniirid.

“Koos oli lõbus! Suured tänud FC Levadia treenerile Olesiale ja tüdrukutele selle suurepärase koostöö ja energia eest!”

“Järgmiseks hooajaks on meie treeninggrupiga liitunud juba päris mitu uut mängijat. Uuel hooajal saame ilusti võistlustest osa võtta juba oma vägedega. Selleks aga teeme koos kõvasti trenni, et jalgpall igal oma mängulisel ümaral kumerusel meiega tuttavaks saaks,” sõnas Hansen uue hooaja plaanidest.