Ragnar Klavan

President
info@jkkalev.ee

Joel Lindpere

Spordidirektor
info@jkkalev.ee

Diana Tagaväli

Tegevjuht
56040508
diana@jkkalev.ee

Ander Aaviku

Noortetöö juht
55583923
ander@jkkalev.ee

Remy Põld

Kogukonnajuht
56601141
remy@jkkalev.ee

Tiiu Vares

Raamatupidaja
55581879
tiiu@jkkalev.ee

Anneli Tamla

Lasteaedade projektijuht
55901159
anneli@jkkalev.ee

Mari Lill

Liikmemaksuhaldur
5157666
mari@jkkalev.ee

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo