Premium liiga hooaeg pole meie esindusmeeskonna jaoks alanud hästi. Seni kolmest peetud voorust on kaotatud kõik kolm, mis asetab meeskonna hetkel täiesti tabeli lõppu. Tõsi, siinkohal tuleb kindlasti ära märkida asjaolu, et kõik kolm peetud kohtumist on olnud selle hooaja kindla top nelja meeskonna vastu – Levadia, Trans ja Paide. Neljandas voorus tuleb Kalevi kunstmuruväljakule külla tabeli eelviimane võistkond Viljandi Tulevik. 

Esindusmeeskonna “õudusunenäoks” tituleeritud Viljandi vastu on kindlasti punktide tõenäosus kõige suurem, kuid favoriidi koorem on kindlasti just nende õlgadel. Nimelt pole meie esindusmeeskond viimases 14 omavahelises mängus võidurõõmu tundnud (11 kaotust, 3 viiki). Eelmisel hooajal neljast mängust 3 kaotust ja 1 viik.

Kuigi see statistika on meie vaatevinklist kergelt õelda kohutav, siis homme minnakse kindlasti hooaja esimesi punkte noppima Markus Vaherna sõnul: “Peale 3 esimest mängu on meeskonnal endiselt motiveeritus kõrge ja tahe suur. Viljandi mängust aga punktideta lahkumine on meie jaoks kindlasti ebaõnnestumine, kuna tahame oma punktiarve avada.”

Homne kohtumine algab kell 19:00.

——————————————————————————————-

Piletiinfo:

7€ – täiskasvanu;
3€ – õpilane, Facebook “osalen”;
TASUTA – kuni 12-aastane laps, pensionär, Kalevi dressis klubi noormängija koos perega, Kalevi fännisärki kandev pealtvaataja ja Kalevi hooajakaardi omanik.

Väravad avatakse kell 18:00.