Premium liiga avapäevale eelnes U-12 vanuseklassi turniir, kuhu oli kutsutud lõppenud meistrivõistluste 16 paremat D2-vanuseklassi meeskonda.

Nelja meeskonnaga B-alagrupis mänginud Kalev teenis viigi, võidu ja kaotuse, mis andis nelja punktiga Tallinna Sparta järel teise koha. Kuna poolfinaali sai vaid iga grupi parim, siis sellega oli turniir lõppenud.

Kalevi väravad lõid Veli Kangur, Andre Balta ja Romet Kaupmees.

Finaalis alistas Kohtla-Järve FC Viru Star Harju JK. Kolmas koht kuulus Tallinna Spartale. Parim väravalööja oli Viktor Morozov (Kohtla-Järve FC Viru Star), parim väravavaht Dmitri Konjahhin (Kohtla-Järve FC Viru Star) ja parim mängija Kevin Vahter (Tallinna Sparta).

Kalevi koosseis turniiril: Jan Erik Kase, Markus Riisenberg, Romet Kaupmees, Hugo Palutaja, Andre Balta, Alexander Kapitan Bergman, Veli Kangur, Mark Mälksoo, Hannes Pihlamägi, Robin Tiigiste, Ants Joosep Virkus.

U12 vanuseklassi turniir 29. detsembril:

A: 1. Harju JK 5p, Tallinna FC Levadia 5p, FC Maardu 4p, FC Nõmme United 1p
B: 1. Tallinna Sparta 9p, JK Tallinna Kalev 4p, JK Tabasalu Sinine 3p, Tallinna JK Legion 1p
C: 1. Tallinna FC Infonet 6p, Pärnu JK 6p, Tallinna SK Everest 6p, Läänemaa JK 0p
D: 1. Kohtla-Järve FC Viru Star 9p, FC Helios 4p, FC Kuressaare 2p, JK Kärdla LM 1p

Ajakava:

8:00 Harju JK – FC Maardu 4:0 (A-alagrupp)
Väravad: Kevin Dubrovski (2), Daniil Gerassimenko (2)

8:15 Tallinna FC Levadia – FC Nõmme United 2:1 (A)
Väravad: Martin Lehiste (2) – Mihkel Ambur

8:30 Tallinna SK Everest – Tallinna FC Infonet 3:2 (C)
Väravad: Mihhail Kolobov, Roman Teljakov, Arseni Terletski – Dmitrijs Danilin, Mark Salnikov

8:45 Pärnu JK – Läänemaa JK 3:0 (C)
Väravad: Janek Vendelin (2), Reiko Mägi

9:00 FC Maardu – FC Nõmme United 3:1 (A)
Väravad: Mark Terehov, Daniil Golovatš (2) – Madis Mäesalu

9:15 Harju JK – Tallinna FC Levadia 1:1 (A)
Väravad: Artur Sakarias – Joonas Väli

9:30 Tallinna FC Infonet – Läänemaa JK 6:0 (C)
Väravad: Daniil Ablajev (3), Mark Salnikov (2), Kirill Golub

9:45 Tallinna SK Everest – Pärnu JK 0:1 (C)
Värav: Janek Vendelin

10:00 Tallinna FC Levadia – FC Maardu 2:2 (A)
Väravad: Joonas Väli, Gren-Raigo Leht – Mark Terehov, Daniil Golovatš

10:15 FC Nõmme United – Harju JK 1:1 (A)
Väravad: Mihkel Anbur – Carl Kontkar

10:30 Pärnu JK – Tallinna FC Infonet 1:2 (C)
Väravad: Eke Tormis Pikk – Mark Salnikov, Aleksandr Kudrjašev

10:45 Läänemaa JK – Tallinna SK Everest 0:5 (C)
Väravad: Nikita Topeljer (3), Mihhail Kolobov, Arseni Terletski

11:00 Tallinna JK Legion – JK Tallinna Kalev 0:0 (B)
Väravad: –

11:15 JK Tabasalu Sinine – Tallinna Sparta 0:3 (B)
Väravad: Kevin Vahter, Kenny Vahter (2)

11:30 Kohtla-Järve FC Viru Star – JK Kärdla LM 5:1 (D)
Väravad: Viktor Morozov (2), Dmitri Konjahhin (2), Nikita Podlipski – Andris Valk

11:45 FC Kuressaare – FC Helios 1:1 (D)
Väravad: Joosep Kobin – Marcus Tambets

12:00 JK Tallinna Kalev – Tallinna Sparta 1:5 (B)
Väravad: Veli Kangur – Kenny Vahter, Ramon Smirnov (2), Kevin Vahter (2)

12:15 Tallinna JK Legion – JK Tabasalu Sinine 2:3 (B)
Väravad: Antanas Augustinas (2) – Lars Rindla (2), Markus Vetto

12:30 JK Kärdla LM – FC Helios 1:3 (D)
Väravad: Andris Valk – Kris Õmblus, Aron Jakovlev, Germ-Kristofer Petin

12:45 Kohtla-Järve FC Viru Star – FC Kuressaare 3:2 (D)
Väravad: Nikita Podlipski, Viktor Morozov, ov. Indrek Mäeots – Joosep Kobin, Joosep Lonks

13:00 JK Tabasalu Sinine – JK Tallinna Kalev 0:2 (B)
Väravad: Andre Balta, Romet Kaupmees

13:15 Tallinna Sparta – Tallinna JK Legion 6:0 (B)
Väravad: Kevin Vahter, Mihkel Viitung (3), Silver Rasmus Kubensky, Kenny Vahter

13:30 FC Kuressaare – JK Kärdla LM 1:1 (D)
Väravad: Markkus Tamm – Kevin Saarnak

13:45 FC Helios – Kohtla-Järve FC Viru Star 0:3 (D)
Väravad: Mihhail Orlov, Nikita Podlipski, Vadim Velikanov

Poolfinaalid:

14:00 A1 Harju JK  – C1 Tallinna FC Infonet 7:0
Väravad: Jens Erik Nielsen, Aksel Tingas, Kevin Dubrovski, Artur Sakarias, Daniil Gerassimenko, Sten Marten Viira, Kristjan Kriis

14:15 B1 Tallinna Sparta – D1 Kohtla-Järve FC Viru Star 1:5
Väravad: Ramon Smirnov – Maksim Rauzin, Viktor Morozov, Mihhail Orlov (2), Aleksandr Baraškov

Kohamängud:

14:30 III-IV koha mäng Tallinna FC Infonet – Tallinna Sparta 1:3
Väravad: Mark Salnikov – Otto Ruussaar, Kenny Vahter, Kevin Vahter

14:45 Finaal Harju JK – Kohtla-Järve FC Viru Star 0:5
Väravad: Mihhail Orlov, Viktor Morozov (3), Leonid Bogdanov

Kõik väravalööjad:

7    Viktor Morozov    K.-Järve FC Viru Star
5    Mark Salnikov    Tallinna FC Infonet
5    Kenny Vahter    Tallinna Sparta
5    Kevin Vahter    Tallinna Sparta
4    Mihhail Orlov    K.-Järve FC Viru Star
3    Daniil Ablajev    Tallinna FC Infonet
3    Janek Vendelin    Pärnu JK
3    Daniil Golovatš    FC Maardu
3    Nikita Topeljer    Tallinna SK Everest
3    Mihkel Viitung    Tallinna Sparta
3    Nikita Podlipski    K.-Järve FC Viru Star
3    Kevin Dubrovski    Harju JK
3    Daniil Gerassimenko    Harju JK
3    Ramon Smirnov    Tallinna Sparta
2    Martin Lehiste    Tallinna FC Levadia
2    Mark Terehov    FC Maardu
2    Joonas Väli    Tallinna FC Levadia
2    Mihkel Ambur    FC Nõmme United
2    Mihhail Kolobov    Tallinna SK Everest
2    Arseni Terletski    Tallinna SK Everest
2    Dmitri Konjahhin    K.-Järve FC Viru Star
2    Antanas Augustinas    Tallinna JK Legion
2    Lars Rindla    JK Tabasalu Sinine
2    Andris Valk    JK Kärdla LM
2    Joosep Kobin    FC Kuressaare
2    Artur Sakarias    Harju JK
1    Roman Teljakov    Tallinna SK Everest
1    Dmitrijs Danilin    Tallinna FC Infonet
1    Reiko Mägi    Pärnu JK
1    Madis Mäesalu    FC Nõmme United
1    Kirill Golub    Tallinna FC Infonet
1    Gren-Raigo Leht    Tallinna FC Levadia
1    Carl Kontkar    Harju JK
1    Eke Tormis Pikk    Pärnu JK
1    Aleksandr Kudrjašev    Tallinna FC Infonet
1    Marcus Tambets    Tartu FC Helios
1    Veli Kangur    JK Tallinna Kalev
1    Markus Vetto    JK Tabasalu Sinine
1    Kris Õmblus    Tartu FC Helios
1    Aron Jakovlev    Tartu FC Helios
1    Gern-Kristofer Petin    Tartu FC Helios
1    Joosep Lonks    FC Kuressaare
1    Andre Balta    JK Tallinna Kalev
1    Romet Kaupmees    JK Tallinna Kalev

1    Silver Rasmus Kubensky    Tallinna Sparta
1    Markkus Tamm    FC Kuressaare
1    Kevin Saarnak    JK Kärdla LM
1    Vadim Velikanov    K.-Järve FC Viru Star
1    Jens Erik Nielsen    Harju JK
1    Aksel Tingas    Harju JK
1    Sten Marten Viira    Harju JK
1    Kristjan Kriis    Harju JK
1    Maksim Raužin    K.-Järve FC Viru Star
1    Aleksandr Baraškov    K.-Järve FC Viru Star
1    Otto Ruussaar    Tallinna Sparta
1    Leonid Bogdanov    K.-Järve FC Viru Star