Amserv Sõpruse ja JK Tallinna Kalev on jõudnud kokkuleppele, mille alusel antakse klubi kasutusse 2 sõiduautot Peugeot 2008.

Kalevi spordidirektor Joel Lindpere: „Olen sõna otseses mõttes rõõmus. Eesti on väike ning et luua midagi suurt tuleb ühiselt mõelda. Amservi toetus noortespordile ja meie klubile annab meile indu ja võimalusi juurde. Autod on suureks abiks klubi personalile töökohustuste täitmisel ning loob meile mitmeid täiendavaid võimalusi.“

Kalevi president Ragnar Klavan: „Tervitused Inglismaalt! Amservi liitumine meie klubiga ning  plaanidega on suur samm suunas, kuhu astuda tahame. Klubi presidendina on mul äärmiselt hea meel, et Amserv on valinud oma koostööpartneriks klubi, millel on plaan viia noortetöö tipptasemele. Vaatame alati kaugemasse tulevikku, koostöö Amserviga võimaldab kiiremini ning mugavamalt edasi liikuda ja  meil on selle üle siiralt hea meel.“

„Amserv Sõprusel on siiralt hea meel teha koostööd Eesti vanima jalgpalliklubiga ning anda seeläbi oma panus Eesti noorte jalgpallurite unistuste täitumiseks. Jalgpalliklubile Kalev liikumisvabaduse andvate uute Peugeot 2008 näol on tegemist uuenduslike, kvaliteetsete ning positiivset emotsiooni pakkuvate sõidukitega, mis suurepäraselt klapib klubi arenguplaanidega,“ rääkis Amserv Sõpruse esinduse juht Kati Maripuu.

Amserv on suurim autode jaemüügi ning teenindusega tegelev kontsern Eestis ja Lätis. Amserv registreeriti aastal 1992 ja tähistab sellel aastal oma 25 sünnipäeva. Ettevõttel on kokku 11 esindust Tallinnas, Pärnus, Tartus, Paides, Viljandis, Riias ja Liepajas. Kontsern esindab Toyota, Opeli, Chevrolet’, Hyundai, Peugeot’, Lexuse ja Saabi kaubamärke. Amservis töötab 450 inimest.