JK Tallinna Kalev ja AS Alexela Oil allkirjastasid täna toimunud pressikonverentsil lepingu, mille alusel alustatakse koostööd.

Kalevi spordidirektor Joel Lindperel on koostöö üle hea meel: “Mina, Ragnar Klavan ja terve Kalevi klubi on õnnelikud, et  Alexela otsustas õla alla panna meie tegemistele ja visioonile. Meie sihid on suured ja tänu Alexelale saame selle rongi veel kiiremini ja paremini tööle panna.”

Alexela Oili juhatuse liikmel Ain Kuusikul on sõlmitud lepingu üle hea meel ning ta vaatab juba põnevusega tulevikku. „ Meid vaimustab klubi juures see, et Kalevis vaadatakse jalgpalli kui tervikut – eesmärk pole ainult tippjalgpall, vaid ka tervete noorte inimeste kasvatamine. Kalevi ja Alexela vaated ühtisid ning loodame, et sõlmitud leping aitab ellu viia meie mõlema tulevikuplaane.”

Lepingu allkirjastamisel kinkis Kalev uuele koostööpartnerile Eesti parima jalgpalluri ning Kalevi presidendi Ragnar Klavani allkirjaga jalgpallisärgi. „Nüüdsest hakkab Ragnar kõiki meie juhatuse koosolekuid jälgima,” rõõmustas Ain Kuusik saadud kingituse üle.

Alexela Oil kuulub Alexela gruppi ning on aus eestimaine tanklakett. Ettevõtte 71 tanklast omab tanklakauplusi 23. Vanima eestimaise tanklaketina (aastast 1993) ollakse tööandjaks enam kui 130 inimesele üle Eesti. Alexela tanklad kannavad märki „aus kütus”, mis kinnitab, et Alexela tasub riigile kõik maksud, täites nii oma kohustusi Eesti ühiskonna ees.