Jalgpalliklubi Tallinna Kalev direktor Ragnar Klavan ning Coolbet turundusdirektor Ervin Järvlepp pikendasid omavahelist koostööd veel 3 aasta võrra.

JK Tallinna Kalevi presidendi Ragnar Klavani sõnul näitas Tallinna Kalev end möödunud hooajal Esiliigas üle ootuste tugevalt ning mõneti endalegi üllatavalt kindlustas koha Premium Liigas. “Paljud meie mängijad andsid endast kõik igal mängul, et tuua punktid koju ning saavutada Esiliigas teine koht. Terve klubi ning Joeli suure töö tulemusena oleme jõudnud Kaleviga täiesti uuele tasemele, kus me saame Eesti profiklubidele pakkuda tugevat konkurentsi. Koostöö Coolbet’iga on pakkunud meile mitmeid täiendavaid kasvuvõimalusi ning mul on väga hea meel jätkata üheskoos ka tulevastel aastatel,“ kommenteeris Klavan.

“Esimene koostöö-aasta Kaleviga oli meie jaoks ääretult positiivne,” lisab enda poolt Coolbet’i turundusdirektor Ervin Järvlepp. “Üheskoos me suutsime lapsekingadest välja kasvada ning inimesed on meid hästi omaks võtnud. Tallinna Kalevi näol on nüüdseks tegemist ühe suurima jalgpalliklubiga Eestis. Meile on tähtis aidata kaasa Eesti spordi arengule ning koostöö Ragnari ning Joeliga on selleks ideaalne võimalus. Nähes nõnda kiiret klubi kasvu julgeme oletada, et kahe aasta pärast võitleb Kalev koha pärast Premium Liiga esikolmikus“.