Emadepäeval peetud Premium liiga kümnendas voorus läksime kodustaadionil vastamisi valitseva Eesti meistri Nõmme Kaljuga. Hooaja esimeses kohtumises 2:2 viigi teinud meeskonnad näitasid sarnast võrdset mängu ka eile. Kohtumise ainukene värav sündis mängu viimasel sekundil, 95. mänguminutil. 

Enne eilset kohtumist olid mõlemad meeskonnad oma viimasest neljast omavahelisest mängust kolm viigistanud. Sarnase mustri järgi kujunes ka eilne mäng, kui kohtuniku nelja määratud lisaminuti järel oli mänguseis ikka 0:0. Hambad ristis kaitses istunud kalevlased olid sarnaselt aprillikuus Hiiul toimunud mängus ainult sekundite kaugusel suurest imest, kui kohtumise viimasel sekundil suutsid nõmmekad värava lüüa ning peale mida kõlas kohe ka kohtuniku lõpuvile. Kui aprillikuu mängus viimasel sekundil löödud Kalju väravast lahkusime viigipunktiga, siis eilses mängus jäime kahjuks selle värava järel ilma punktita.

Esindusmeeskonna järgmise vooru mäng toimub pühapäeval Maardus. Üheksandal kohal asetsev Maardu on kümnest mängust teeninud 5 punkti. Mäng algab kell 15:00 ning seda on võimalik jälgida otseülekandena ETV2 kanalil.