Kalevi 2002. aastal sündinud tüdrukud osalesid Elva Indoor Cupil ning teenisid kolmanda koha.

Esimene mäng oli Kalevil Pärnu JK vastu. Mäng oli tasavägine, esimesena lõi värava Kalevi eest Loore Lehtmets ning viimastel minutitel viigistas Pärnu mänguseisu. Värava autor Loore kommenteeris mängu: „Algus oli lootustandev, aga viimastel minutitel olime kindlad võidus ja lasime ennast käest.”

Teine mäng mindi kokku FC Elva U-16 võistkonna vastu. Kalev suutis teise mängu alagrupis võita  Johanna Marie Lingi väravast. Kalev oli palliga domineerivam võistkond, värav löödi mängu lõpus. Johanna kommentaar mängule: „Tiimi koostöö osutus väga heaks, läksime mängu väga suure võitlusvaimuga, aga Elva osutus kergemaks vastaseks, kui me olime oodanud.”

Kolmas alagrupimäng peeti FC Flora Rohelise võistkonna vastu. Seis jäi 4:1 Kalevi kasuks. Väravate autorid olid Õnne (3 väravat) ning Mia Sofia. Mängu algul Flora poolt löödud värav rabas Kalevi tüdrukuid jalust, kuid õnneks suutsid ennast koguda ning lõid 4 vastuseta jäänud väravat. Võistkonna kapten Õnne: „Kui Flora lõi esimese värava, olime hirmunud, kuid saime tagasi löödud 4 väravat.”

Poolfinaalis oli Kalevi vastaseks Nõmme Kalju FC. Seis jäi 0:1 Nõmme Kalju kasuks. Esmakordselt siseturniiril osalenud Hanna Liisa komenteeris mängu: „Mängu sisenedes me olime valmis võitlema ja seda me ka tegime. Vastased ei olnud üldse nii hirmuäratavad, kui oli arvata. Mängule tagasi vaadates saime hästi hakkama.”

Pronksimängus oldi vastamisi FC Elvaga. Elva asus mängu alguses juhtima ja kergelt domineeris tervet mängu. Õnneks suutis võistkonna kapten Õnne lüüa viigivärava minut enne lõppu. Kuna ka viimane minut mängiti turniiril joksva ajaga siis Elva enam rünnakule ei jõudnudki ja pronksi saatuse otsustasid penaltid.  Penaltiseerias püüdis Kalevi väravavaht Liisa-Maria vastaste teise penalti. Kalevi tüdrukud  Sofia, Õnne ja Johanna lõid kõik penaltid sisse.

Turniir oli edukas ja terve võistkond jäi sellega rahule. Turniiri parimaks väravavahiks valiti kalevlane Liisa-Maria. Liisa-Maria : „Terve Elva mäng oli minu jaoks närviline ja ärev, kuid ma suutsin end siiski kokku võtta ning kui mängu lõpu minutitel löödi viigistav värav ja pääsesime penaltiseeriasse, olin üsnagi rõõmus. See oli suur üllatus kui sain ühe penaltitest kätte. Veel rõõmsam olin ma juba peale seda, kui kohtunik teatas, et me olime võitnud.”

Kalevi koosseis: Õnne Anton (K), Liisa-Maria Lest (VV), Loore Lehtmets, Johanna Marie Link, Meribel Vägi, Sofia Sentjurin, Marta Tõnisalu, Mia Sofia Abdusalyamova, Hanna Liisa Sulg, Karoliina Villand, Laura Metsma, Marta Maria Koks. Treener Pirjo Orn.