Klubi esindusmeeskond sõitis laupäeval külla Tammekale, kust tuldi tagasi võidumaigulise viigiga. Tamme Staadionil toimunud Premium Liiga 20 vooru kohtumine  algas meie poistele eriti hästi, kui 26. minutil sai jala valgeks viimasel ajal suuri tegusid teinud leegionär Wale Musa Alli, viies Kalevi 1-0 juhtima. Kalev suutis mõned minutid hiljem mängu 2-0 juhtima minna, kui taaskord oli aktsioonis Alli, andes 44. minutil resultatiivse söödu meeskonna kaptenile, Andreas Raudsepale.

Teisel poolajal läks mäng vähe rabedamaks ning Tammeka suutis kahe kiire Tauno Tekko väravaga mäng viigistada (49. ning 66. minut). Olgu mainitud, et Tammeka teine värav sündis penaltist. Mängu lõpus oli Kalevis surepärane võimalus kallutada mäng enda kasuks, kui Tammeka kaitsemängija mängis karistusalas palli käega, aga kahjuks jäi kõlamata kohtunikuvile. Mis aga kõlas, oli lõpuvile ning meeskonnad pidid leppima 2-2 viigiga.

Tabelisse teenisid Kalevi poisid vajalikud punktid, mis viis neid taaskord Maardu Linnameeskonnast ettepoole ning punase laterna positsioonilt välja. Järgmine mäng toimub juba 6. augustil kell 20:30 Kalevi Kunstmuruväljakul, kui astume Karikamängude raames vastamisi Tallinna FC Hella Hundiga. Järgmine Premiumliiga kohtumine leiab aset 9. augustil kell 19:00 Kuressaares