JK Tallinna Kalev ja uus eestimaine mängufirma Coolbet on otsustanud sõlmida koostöölepingu, mille eesmärk on toetada nii klubi kui ka noormängijate arengut.

Kalevi tegevjuhil Sigrid Karpoval on Coolbet’iga koostöö üle väga hea meel. “Mul on ülimalt hea meel, et Coolbet paneb õla alla meie Kalevi klubi tegemistele. Meie igapäevane töö Kalevis keskendub suuresti noormängijate arendamisele.  Meie plaanid ja ambitsioonid on suured ning kindlasti aitab Coolbeti toetus kaasa noormängijate kõrgemate sportlike tulemuste saavutamisele.”

Tallinnas asuva peakontoriga ettevõttes töötab ligi 60 inimest. Coolbet’i eesmärk on pakkuda inimestele meelelahutust ning tõsta suhtumist vastutustundlikkusse mängimisse kõrgemale tasemele. Coolbet on läinud ka väga julget teed otsustades teadlikult vähendada oma kasumimarginaali 3-4% peale, kusjuures valdkonnas on keskmine marginaal 8-9% (ehk teisisõnu võtavad firmad endale keskmiselt 8-9 eurot iga panustatud 100 euro pealt). See võimaldab Coolbet’il pakkuda oma mängijatele vaieldamatult kõrgemaid koefitsiente.

Spordiennustus on meelelahutus ning meie mängijad väärivad õiglast ja ausat kohtlemist. Just nemad maksavad meie palkasid ning neil on õigus teada meie käivet, mängijate arvu ning isegi mille peale ja kuidas panustavad teised mängijad. Me ei soovi peita end raudriide taha, vaid tahame olla avatud. Coolbet’i turundusjuht Ervin Järvlepp lisas veel, et Coolbet jagab ning toetab Tallinna Kalevi eesmärki arendada jalgpalli Eestis ning panustada eelkõige noorte mängijate arengusse. Jalgpall on kahtlemata üks populaarsemaid spordialasid Eestis. Koostöös Kaleviga loodame tõsta konkurentsitaset jalgpallis veelgi kõrgemale, mis loodetavasti toob lõpuks rohkem inimesi ka staadionitele oma lemmikule kaasa elama.