III liiga piirkondade 2.-5. koha meeskonnad mängisid Triobet Aastalõputurniiril teisipäeval, 22. detsembril. Kalev III arvele jäi viik ja kaks kaotust.

Turniiril osales 16 meeskonda, kes olid jaotatud nelja alagruppi. Grupist pääses poolfinaali vaid võitja.

Kolmest alagrupimängust ühe punkti teeninud Kalevi eest lõid värava Arthur-Henri Ervin, Genes Pikani, Hardi Veske, Franz Rannala ja Oliver Jõgeva.

“Suutsime palliga enamasti täitsa normaalselt tegutseda ja olime ka igas mängus domineerimas. Kahjuks maandus enamik vastaste võimalustest meie väravas.Eks olime palli kaotades lohakad ja lasime vastased kaugelt lööma. Neil õnnestusid need löögid ja meie tõrjed täna ei õnnestunud,” kirjeldas treener Daniel Meijel saalis nähtud mängupilti.

“Lüüa ise viis väravat on hea, aga omale lasta üheksa on lubamatu.”

Turniiri võitis Maardu United, teiseks tuli Kärdla Linnameeskond ja kolmandaks FC Otepää.

Parim väravalööja oli Mammad Shahmarov (Maardu United), parim väravavaht Andrei Orlov (FC Otepää) ja parim mängija Kert Kuusalu (Kärdla LM).

Kalevi koosseis turniiril: Roomet Lunde, Mihkel Lenk, Aron Kovru, Simmo Tõnisson, Arthur-Henri Ervin, Franz Rannala, Hardi Veske, Reinhard Reimaa, Oliver Jõgeva, Andre Mitrovski, Genes Pikani, Iko Isok.
III liiga 1. turniir 22. detsembril:

A: 1. FCF Tallinna Ülikool II 9p, Pakri SK Alexela 4p, EMÜ SK 3p, JK Tallinna Kalev III 1p
B: 1. Kärdla LM 6p, Tallinna FC Castovanni Eagles 6p, Koeru JK 3p, Pirita JK Reliikvia 3p
C: 1. Maardu United 9p, Nõmme Kalju FC III 6p, Läänemaa JK Haapsalu 3p, Tallinna Jalgpalliselts 0p
D: 1. FC Otepää 6p, Maardu FC Starbunker II 6p, Lihula JK 3p, Tallinna SK Dnipro 3p

Ajakava:

15:00 JK Tallinna Kalev III – Pakri SK Alexela 2:2 (A-grupp)
Väravad: Arthur-Henri Ervin, Hardi Veske – Aleksei Panin

15:15 FCF Tallinna Ülikool II – EMÜ SK 1:0 (A)
Värav: Kaarel Anton

15:30 Läänemaa JK Haapsalu – Tallinna Jalgpalliselts 2:1 (C)
Väravad: Martin Salf, Aare Avila – Tambet Laan

15:45 Maardu United – Nõmme Kalju FC III 2:0 (C)
Väravad: Dmitri Gostev, Mammad Shahmarov

16:00 Pakri SK Alexela – EMÜ SK 3:0 (A)
Väravad: Aleksei Panin, Vladimir Ivanuško (2)

16:15 JK Tallinna Kalev III – FCF Tallinna Ülikool II 1:2 (A)

Väravad: Genes Pikani – Karl-Erik Puolokainen, Gerd Ärsis

16:30 Tallinna Jalgpalliselts – Nõmme Kalju FC III 0:1 (C)
Värav: Kristo Rämson

16:45 Läänemaa JK Haapsalu – Maardu United 2:3 (C)
Väravad: Aare Avila, Martin Salf – Dmitri Kravtsov (2), Mammad Shahmarov

17:00 FCF Tallinna Ülikool II – Pakri SK Alexela 3:1 (A)
Väravad: Gerd Ärsis, Timo Erkki Huttunen, Kaarel Anton – Alexander Petrov

17:15 EMÜ SK – JK Tallinna Kalev III 4:2 (A)
Väravad: Toomas Paavilainen (2), Heigo Hallik, Kristo Kull – Franz Rannala, Oliver Jõgeva

17:30 Maardu United – Tallinna Jalgpalliselts 3:0 (C)
Väravad: Mammad Shahmarov, Dmitri Kravtsov, Nikolai Gretsitš

17:45 Nõmme Kalju FC III – Läänemaa JK Haapsalu 2:1 (C)
Väravad: Margus Reinaru, Karl Arulaid – Martin Salf

18:00 Kärdla LM – Pirita JK Reliikvia 0:2 (B)
Väravad: Rauno Harkmann, Jaanus Põllumees

18:15 Tallinna FC Castovanni Eagles – Koeru JK 1:0 (B)
Värav: Tauno Laja

18:30 FC Otepää – Maardu FC Starbunker II 2:1 (D)
Väravad: Indrek Koser, Risko Eit – Juriy Fenin

18:45 Tallinna SK Dnipro – Lihula JK 1:2 (D)
Väravad: Fjodor Uvarov – Madis Sibul, Sander Kruus

19:00 Pirita JK Reliikvia – Koeru JK 0:1 (B)
Värav: Rannar Remmelgas

19:15 Kärdla LM – Tallinna FC Castovanni Eagles 2:1 (B)
Väravad: Kert Kuusalu, Ken Pähn – Ravel Toome

19:30 Maardu FC Starbunker II – Lihula JK 2:1 (D)
Väravad: Daniil Lebedev, Dmitri Baranov – Argo Mõtt

19:45 FC Otepää – Tallinna SK Dnipro 0:1 (D)
Värav: Nikita Godovanets

20:00 Tallinna FC Castovanni Eagles – Pirita JK Reliikvia 2:0 (B)
Väravad: Aleksei Naariste, Ravel Toome

20:15 Koeru JK – Kärdla LM 0:1 (B)
Värav: Kristjan Kirs

20:30 Tallinna SK Dnipro – Maardu FC Starbunker II 1:2 (D)
Väravad: Aleksandr Lazarev – Daniil Lebedev (2)

20:45 Lihula JK – FC Otepää 0:4 (D)
Väravad: Risko Eit, Mihkel Teder, Mihkel Kivimäe, Veiko Soo

Poolfinaalid:

21:00 A1 FCF Tallinna Ülikool II – C1 Maardu United 1:3
Väravad: Karl-Erik Puolokainen – Maksim Titkov, Igor Plotnikov, Mammad Shahmarov

21:15 B1 Kärdla LM – D1 FC Otepää 3:0
Väravad: Kert Kuusalu, Kristjan Kirs, Ken Pähn

Kohamängud:

21:30 III-IV koha mäng FCF Tallinna Ülikool II – FC Otepää 1:2
Väravad: Kaarel Anton – Risko Eit, Indrek Koser

21:45 Finaal Maardu United – Kärdla LM 2:1
Väravad: Mammad Shahmarov (2) – Kert Kuusalu

Kõik väravalööjad:

6    Mammad Shahmarov    Maardu United
3    Aleksei Panin    Pakri SK Alexela
3    Martin Salf       Läänemaa JK Haapsalu
3    Dmitri Kravtsov    Maardu United
3    Daniil Lebedev    Maardu Starbunker II
3    Risko Eit    FC Otepää
3    Kaarel Anton    FCF TLÜ II
2    Aare Avila    Läänemaa JK Haapsalu
2    Vladimir Ivanuško    Pakri SK Alexela
2    Gerd Ärsis      FCF TLÜ II
2    Toomas Paavilainen    EMÜ SK
2    Ravel Toome    Castovanni Eagles
2    Karl-Erik Puolokainen      FCF TLÜ II
3    Kert Kuusalu    Kärdla LM
2    Ken Pähn    Kärdla LM
2    Kristjan Kirs    Kärdla LM
2    Indrek Koser    FC Otepää
1    Arthur-Henri Ervin    JK Tallinna Kalev III
1    Hardi Veske    JK Tallinna Kalev III
1    Tambet Laan    Jalgpalliselts
1    Dmitri Gostev    Maardu United
1    Genes Pikani    JK Tallinna Kalev III
1    Kristo Rämson    Nõmme Kalju FC III
1    Alexander Petrov    Pakri SK Alexela
1    Timo Erkki Huttunen    FCF TLÜ II
1    Heigo Hallik    EMÜ SK
1    Franz Rannala    JK Tallinna Kalev III
1    Oliver Jõgeva    JK Tallinna Kalev III

1    Kristo Kull      EMÜ SK
1    Nikolai Gretsitš    Maardu United
1    Margus Reinaru    Nõmme Kalju FC III
1    Karl Arulaid    Nõmme Kalju FC III
1    Rauno Harkmann    Pirita JK Reliikvia
1    Jaanus Põllumees    Pirita JK Reliikvia
1    Tauno Laja      Castovanni Eagles
1    Juriy Fenin      Maardu Starbunker II
1    Fjodor Uvarov    Tallinna SK Dnipro
1    Madis Sibul    Lihula JK
1    Sander Kruus    Lihula JK
1    Rannar Remmelgas    Koeru JK
1    Dmitri Baranov    Maardu Starbunker II
1    Argo Mõtt      Lihula JK
1    Nikita Godovanets    SK Dnipro Tallinn
1    Aleksei Naariste    Castovanni Eagles
1    Aleksandr Lazarev    SK Dnipro Tallinn
1    Mihkel Teder    FC Otepää
1    Mihkel Kivimäe    FC Otepää
1    Veiko Soo      FC Otepää
1    Maksim Titkov    Maardu United
1    Igor Plotnikov    Maardu United