Jalgpalliklubi Tallinna Kalev ja Amanjeda on löönud käed ning sõlminud lepingu, mille kohaselt hakkavad klubi mängijad ja Ragnar Klavan tulevikus kandma Amanjeda Sport Couture’i riideid.

Moedisainer Katrin Kuldma loodud rõivabrändi Amanjeda Sport Couture vabaajarõivaste kollektsiooni esmaesitlus toimus 5.aprillil Tallinna Kultuurikatlas. Hoogsa etenduse avas vormelisõitja Ralf Aron, talle sekundeeris kardisõidu Eesti meister Robin Vaks.

 Tallinna Kalevi jalgpallurid tegid Amanjeda rõivaid kandes väga meeldejääva etteaste, neid toetasid Eesti modellid ja lapsed.

 Amanjeda Sport Couture on alates 31. märtsist limiteeritud seeriatega esindatud Viru Keskuse ja Ülemiste Keskuse Sportlandis. Kõik kollektsiooni mudelid on valmistatud Eestis.

Ragnar Klavan kannab uhkusega Amanjeda by Katrin Kuldma klassikalisi modernselt šikke ülikondi, nüüd ka sportlikke vabaaja rõivaid.Olles ise suur Eesti fänn, annan suurima heameelega oma panuse ja toe väga kvaliteetsele Eesti disainerbrändile. Mul on väga hea meel sellist asja koos teha. Ma sain kohe aru, et inimtasandil on meil Katriniga hea klikk, see on elus aga väga tähtis. Mul on au Katrin Kuldma disaini ja Amanjeda brändi esitleda kogu maailmale,” ütleb Ragnar Klavan.

Amanjeda Sport Couture mõeldud sportlikku elustiili nautivatele meestele ja naistele. Sportlik ja kõrge kvaliteediga naturaalsetest materjalidest vabaajarõivas sobib nii golfiväljakule, tenniseplatsile kui purjejahile. ”Kaasaegne elustiil eeldab mugavust, oleme luksuslike ülikondade ja õhtukleitide kõrval pakkunud ja valmistanud alati oma klientidele mugavaid ja sportlikke vabaaja rõivaid. Amanjeda Sport Couture kollektsiooni inspiratsiooniallikaks on meri ja purjekad. Ühelt poolt rahulikud summutatud laevateki ja mere toonid – valge, puiduhall ja sügav sinine, teisalt spinnakerpurjede säravad koloriidid,” kirjeldab kollektsiooni disainer Katrin Kuldma

Esmaesitluse koostööpartneriteks olid LHV pank, United Motors BMW, Nordic Spirits Lab Gin, JK Tallinna Kalev, Sportland, Max Factor ja Katrin Sangla ning Salonshop.

Jalatsid olid kõik Nike’i värskest kevadkollektsioonist.

AMANJEDA by Katrin Kuldma

 

Katrin Kuldma on õppinud rõivadisaini Eestis ja Ameerika Ühendriikides ning omab töökogemust New Yorgi Fashion District’is ja Milaanos. Amanjeda on välja kasvanud 1993. aastal asutatud Katrin Kuldma Moestuudiost. Moestuudio liitis endaga 1997 aastal Tallinna Moemaja parimate meistritega couture divisioni. Nii sai väikesest disaineristuudiost Katrin Kuldma Moemaja. Eesti esimene disaineri nime kandev moemaja oli hinnatud oma kollektsioonide rafineeritud stiili ja kõrge kvaliteedi poolest. 1998 septembris toimus Katrin Kuldma Moemaja esimene suurejooneline moeetendus Niguliste kirikus. Tänases moeettevõttes on ühendatud pühendumist nõudvad käsitööoskused ja moodsaim tehnoloogia, põhjamaine karge disain ja maailma parimate kangaste valik.

 

AMANJEDA by Katrin Kuldma naistekollektsioonid on tuntud oma unikaalsete Muhu interpretatsioonide, suurepärase mantlivaliku ja modernsete õhtukleitide poolest. AMANJEDA by Katrin Kuldma meesterõivaste kollektsioonid on oma maailma tippklassi materjalidest ülikondade, päevasärkide ja mantlitega saanud kõige nõudlikumate tellijate lemmikuks.

 

2014 aasta septembris jõudis Amanjeda kollektsioon moepealinna Milanosse Dolce & Gabbana korporatsiooni kureeritavasse uute brändide butiiki. Sama aasta detsembris avati Amanjeda esindusbutiik Tallinnas Kentmanni 6 aadressil modernse kõrghoone galeriikorrusel.