Premium Liiga 4. vooru kohtumine JK Narva Transi vastu lõppes meie jaoks kahjuks taaskord kaotusega. Teist mängu järjest avasid vastased kiirelt skoori, kui 9. minutil viis Dmitrii Barkov külalised 1-0 juhtima, aga seekord ei jäänud mäng vaikseks. Kalevlased ärkasid peale kaotusseisu üles ning algas tõeline tulihingeline võitlus. 17. minutil suutiski Alger Džumadil viigistada mängu 1-1 peale. Mõlemapoolne agressiivne heitlus kestis edasi terve mäng. Hämar valgus, märg väljak ja hiline aeg ehitasid silla eksimuste rikka mängu jaoks. Pärast mitmeid kollaseid kaarte, posti ning lati tabamusi suutsid Narva poisid ühe kolli 83. minutil ära karistada. Värava autoriks Dmitriy Proshin.

Kuigi kaotus oli tõeliselt valus kalevlaste jaoks, siis mängijad ega treenereid ei ole lasknud pead norgu, sest laupäeval, 17. märtsil võetakse vastu märtsikuu suure mängu raames FC Kuressaare. Nagu ka mängus Narva vastu, toimuvad laupäeval erinevad auhinnaloosid ning jagatakse väravate puhul komme.