Teises Premium liiga üleminekumängus suutis Kalev näidata Tammeka vastu paremat mängu ja võtta ka minimaalse võidu, kuid kokkuvõttes jätkatakse järgmisel aastal esimese mängu kaotuse tõttu siiski Esiliigas.

Sarnaselt kolmapäevase mänguga esimesel poolajal väravaid ei löödud. 50. minutil saatis palli kaunilt ristnurka mängu ainsa värava autor Gregor Wahl, tagades Kalevile hooaja viimasest mängust võidu.

„Võit andis emotsionaalselt palju juurde ja hea laengu ka järgmiseks hooajaks, aga reaalselt kahe mängu kokkuvõttes Tammeka ületas meid. Meil olid küll omad võimalused, aga samamoodi olid need ka Tammekal, natukene rohkemgi kui meil,” tunnistas meeskonna peatreener Marko Pärnpuu tartlaste paremust.

„Teisel poolajal tõstsime mängu kvaliteeti. Esimesel poolajal mängis osa mängijaid alla võimete, aga poolajal tuletasime meelde, et igaüks oskab sööta, lüüa ja palli kontrollida – teeme lihtsaid asju, teeme natuke suurema kiirusega ja keskenduma igale tegevusele. Just see enda kvaliteediga mängimine oligi see, mille pealt värava lõime ja vastane ei löönud. Loomulikult ka väravavaht Daniil Savitski suurepärane mäng, mis aitas meid selle võiduni,“ oli treeneril teise kolmveerandtunni kohta palju kiidusõnu.

Pärnpuu ei olnud siiski pettunud, et Premium liigasse ei pääsetud: „Arvan, et praegu optimaalne ja sobiv keskkond ongi Esiliiga. Vajame veel natuke aega, et Premium liigasse tõusta, pettumust kindlasti ei ole. Kui üldse, siis mõned üksikud mängud, aga kokkuvõttes jään hooajaga selles suhtes rahule, et meeskond ja klubi õppisid mind tundma ning mina õppisin neid tundma.“
21. novembril kell 13.00 Kalevi Keskstaadioni kunstmurul

JK Tallinna Kalev – Tartu JK Tammeka 1:0 (0:0)
50. Gregor Wahl

Kalev: Daniil Savitski, Aleksei Larin, Priidu Aruste, Ando Hausenberg, Gert Heinala, Mike Kõiv, Silver Alex Kelder, Juhan Lilleorg (81. Freddy Karpov), Gregor Wahl, Patrick Peinar (75. Innar Paal), Raiko Karpov (71. Aleksei Savitski)
Varus: Karl Andre Vallner, Marek Kahr, Innar Paal, Freddy Karpov, Tauno Mõttus, Aleksei Savitski