Esindusmeeskond teenis hooaja esimese liiga võidu, kui Esiliiga kolmandas voorus alistati 2:0 FC Elva. Esimeses kahes voorus kaotused teeninud esindusmeeskond avas kohtumises ka oma selle hooaja väravate saldo, kui täpsed olid Silver Alex Kelder ja Ando Hausenberg. 

Esindusmeeskond avas skoori kohtumise kolmandal minutil, kui Silver Alex Kelder nurgalöögi olukorras palli kannaga Elva väravasse suunas. Kohtumise 71. minutil teenis Elva mängumees Taavi Aasmäe veerand tundi pärast mängu sekkumist otse punase kaardi. Viimastel minutitel vormistas Kalev juba skoori, kui jällegist nurgalöögi olukorras sai pallile jala vahele Ando Hausenberg.

Kohtumine täiesmahus järelvaadatav siit. 

Kalevi peatreener Marko Pärnpuu jäi mänguga rahule: “Olen rahul sellega, et suutsime suurema osa mängust domineerida ja vastastel ei tekkinud peaaegu ühtegi väravalöömise võimalust. Tegime nii palliga mängus, kui ka kaitses asju mida oleme harjutanud ja need toimisid kohati hästi. Loomulikult on asju millega rahule ei saa jääda aga sellega tegeleme trennides, et järgmistes mängudes paremini teha.”

Esindusmeeskonna järgmine kohtumine toimub 1. aprill, kui kodus minnakse vastamisi Tartu FC Santos meeskonnaga.

Foto: Silvester Jürjo