Aastalõputurniiri eelviimaseks täiskasvanute turniiriks oli Esiliiga meeskondade mõõduvõtt. B-alagruppi kuulunud Kalevi esindusmeeskonnal õnnestus neljast mängust teenida üks võit ja see jättis noormehed alagrupis viie meeskonna hulga neljandaks.

Kalevi väravad lõid Raiko Karpov, Gregor Wahl ja Mike Kõiv.

Finaalis oli Kiviõli FC Irbis 4:1 üle Tallinna FC Flora II-st. Kolmandaks tuli Rakvere JK Tarvas.

Esiliiga turniiri parim väravalööja oli Vladislav Tšurilkin (Kiviõli FC Irbis), parim väravavaht Sander Susi (Rakvere JK Tarvas) ja parim mängija Edgar Tur (Tallinna FC Infonet II).

Kalevi koosseis: Karl Andre Vallner, Aleksei Larin, Ando Hausenberg, Gert Heinala, Ranon Kriisa, Innar Paal, Tauno Mõttus, Aleksei Savitski, Raiko Karpov, Gregor Wahl, Mike Kõiv, Patrick Peinar, Eddie Ever

Esiliiga turniir 28. detsembril:

A: 1. Rakvere JK Tarvas 12p, 2. Tallinna FC Flora II 7p, Tartu FC Santos 4p, Vändra JK Vaprus 3p, Nõmme Kalju FC II 2p
B: 1. Tallinna FC Infonet II 10p, 2. Kiviõli FC Irbis 9p, Tallinna FC Levadia II 4p, JK Tallinna Kalev 3p,FC Kuressaare 1p

Ajakava:

15:00 Rakvere JK Tarvas – Vändra JK Vaprus 2:0 (A-grupp)
Väravad: Taavi Münter, Joonas Ljaš

15:20 Nõmme Kalju FC II – Tartu FC Santos 1:1 (A)
Väravad: Šalva Helaia – Karl Erik Vidaja

15:40 Tallinna FC Infonet II – FC Kuressaare 1:0 (B)
Värav: Artjom Badjuk

16:00 JK Tallinna Kalev – Kiviõli FC Irbis 1:5 (B)
Väravad: ov. Jevgeni Gurtšioglujants – Deniss Suvorikov (2), Sergei Kostin, Vitali Gussev, Stanislav Russakov

16:20 Vändra JK Vaprus – Nõmme Kalju FC II 2:1 (A)
Väravad: Oliver Ojala, Artur Ojala – Mait Uusmäe

16:40 Tallinna FC Flora II – Rakvere JK Tarvas 2:3 (A)
Väravad: Henri Järvelaid (2) – Juhan Jograf Siim, Kaarel Saar, Joonas Ljas

17:00 FC Kuressaare – JK Tallinna Kalev 1:1 (B)
Väravad: Maarek Suursaar – Mike Kõiv

17:20 Tallinna FC Levadia II – Tallinna FC Infonet II 0:3 (B)
Väravad: Edgar Tur (2), Vadim Aksjonov

17:40 Nõmme Kalju FC II – Tallinna FC Flora II 1:1 (A)
Väravad: Madis Villems – Randin Rande

18:00 Tartu FC Santos – Vändra JK Vaprus 1:0 (A)
Värav: Frederik Pelska

18:20 JK Tallinna Kalev – Tallinna FC Levadia II 1:1 (B)
Väravad: Raiko Karpov – Mart Paul Preiman

18:40 Kiviõli FC Irbis – FC Kuressaare 6:1 (B)
Väravad: Sergei Kostin (2), Deniss Suvorikov (2), Stanislav Russakov, Jevgeni Gurtšioglujants – Maarek Suursaar

19:00 Tallinna FC Flora II – Tartu FC Santos 3:1 (A)
Väravad: Markus Poom, Samuel Vard, Henri Järvelaid – Kenn Laas

19:20 Rakvere JK Tarvas – Nõmme Kalju FC II 1:0 (A)
Värav: Siim Rannamäe

19:40 Tallinna FC Levadia II – Kiviõli FC Irbis 0:5 (B)
Väravad: Vladislav Tšurilkin (2), Aleksandr Karpõtšev, Igor Ivanov, Vitali Gusev

20:00 Tallinna FC Infonet II – JK Tallinna Kalev 1:1 (B)
Väravad: Edgar Tur – Gregor Wahl

20:20 Tartu FC Santos – Rakvere JK Tarvas 0:3 (A)
Väravad: Joonas Ljaš, Silven Yao Kuassi, Siim Rannamäe

20:40 Vändra JK Vaprus – Tallinna FC Flora II 0:2 (A)
Väravad: Andry-Reilo Kahr, Mark-Sandor Kolts

21:00 Kiviõli FC Irbis – Tallinna FC Infonet II 0:1 (B)
Värav: Edgar Tur

21:20 FC Kuressaare – Tallinna FC Levadia II 0:3 (B)
Väravad: Ioan Jakovlev, Mart Paul Preiman, ov. Karmo Paju

Poolfinaalid:

21:40 A1 Rakvere JK Tarvas – B2 Kiviõli FC Irbis 0:2
Väravad: Deniss Suvorikov, Vladislav Tšurilkin

22:00 B1 Tallinna FC Infonet II – A2 Tallinna FC Flora II 0:2
Väravad: Markus Poom, Erik Sorga

Kohamängud:

22:20 3-4. koht Rakvere JK Tarvas – Tallinna FC Infonet II 2:0 
Väravad: Juhan Jograf Siim, Joonas Ljaš

22:40 Finaal Kiviõli FC Irbis – Tallinna FC Flora II 4:1
Väravad: Vladislav Tšurilkin (2), Artur Bõstrov, Vitali Gussev – Henri Järvelaid

Kõik väravalööjad:
5    Vladislav Tšurilkin    Kiviõli FC Irbis
5    Deniss Suvorikov    Kiviõli FC Irbis
4    Edgar Tur        Tallinna FC Infonet II
4    Joonas Ljaš    Rakvere JK Tarvas
3    Sergei Kostin    Kiviõli FC Irbis
4    Henri Järvelaid    Tallinna FC Flora II
3    Vitali Gussev    Kiviõli FC Irbis
2    Stanislav Russakov    Kiviõli FC Irbis
2    Maarek Suursaar    FC Kuressaare
2    Siim Rannamäe    Rakvere JK Tarvas
2    Mart Paul Preiman    Tallinna FC Levadia II
2    Markus Poom    Tallinna FC Flora II
2    Siim Juhan Jograf    Rakvere JK Tarvas
1    Taavi Münter    Rakvere JK Tarvas
1    Karl Erik Vidaja    Tartu FC Santos
1    Šalva Helaia    Nõmme Kalju FC II
1    Artjom Badjuk    Tallinna FC Infonet II
1    Oliver Ojala    Vändra JK Vaprus
1    Artur Ojala        Vändra JK Vaprus
1    Mait Uusmäe    Nõmme Kalju FC II
1    Kaarel Saar    Rakvere JK Tarvas
1    Mike Kõiv      JK Tallinna Kalev
1    Vadim Aksjonov    Tallinna FC Infonet II
1    Madis Villems    Nõmme Kalju FC II
1    Rande Randin    Tallinna FC Flora II
1    Frederik Pelska    Tartu FC Santos
1    Raiko Karpov    JK Tallinna Kalev
1    Jevgeni Gurtšioglujants    Kiviõli FC Irbis
1    Kenn Laas        Tartu FC Santos
1    Samuel Vard    Tallinna FC Flora II
1    Aleksandr Karpõtšev    Kiviõli FC Irbis
1    Igor Ivanov     Kiviõli FC Irbis
1    Gregor Wahl    JK Tallinna Kalev
1    Yao Silven Kuassi    Rakvere JK Tarvas
1    Andry-Reilo Kahr    Tallinna FC Flora II
1    Mark-Sandor Kolts    Tallinna FC Flora II
1    Ioan Jakovlev    Tallinna FC Levadia II
1    Erik Sorga         Tallinna FC Flora II
1    Artur Bõstrov    Kiviõli FC Irbis

ov    Jevgeni Gurtšioglujants    Kiviõli FC Irbis
ov    Karmo Paju    FC Kuressaare