Laupäeval 10.03 kohtusid Premium Liiga raames Viljandi Tulevik ning meie omad poisid JK Tallinna Kalev, mäng toimus Viljandi kunstmuruväljakul. Kalevi meeskond läks mängule suure energiaga ning oldi eneses kindlad. Suur enesekindlus kahjuks suuremat edu ei tonud, sest kodumeeskond Tulevik asus juba 6. minutil Yosuke Saito väravast 1:0 juhtima.

Kalev kontrollis palli terve mängu, eriti aitas sellele kaasa asjaolu, et värava autor Yosuke Saito teenis mängu 27. minutil teise kollase kaardi ning pidi mängust lahkuma. Vähemuses mänginud Viljandi Tulevik suutis siiski mängu lõpuni kaitset üleval hoida ning võitsid mängu 1:0 .

JK Tallinna Kalevi järgmine kohtumine toimub juba Kalevi koduväljakul 13.03 Narva Transi vastu. Mäng algab kell 20:30. Viimati kohtusid meeskonnad omavahel 16.09.2014 ning siis jäi Narva Trans peale 3:0.