Eile sai pandud punkt edukale ja väärikale hooajale Esiliigas. Pärast 36 tulist lahingut saavutasime teise koha. Sellest kohast piisas, et tagada järgmiseks hooajaks pääs Premium liigasse. Esindusmeeskond võitis 2017 hooaeg 24 , viigistas 2 ning kaotas 10 kohtumist. Väravate vaheks jäi see hooaeg 95:44.

Hooaja viimases kohtumises mindi Maardus vastamisi kohaliku Maardu Linnameeskonnaga. Matši eel tabelis teist kohta hoidnud Maardu läks kohtumist juba esimese 40 sekundi järel juhtima. 52. minutil viigistas mängu meie kapten Ando Hausenberg. Kui mäng oleks lõppenud viigiga, siis oleksime tulnud 2017 Esiliiga meistriks. Meie kahjuks suutis Maardu kohtumise 91 minutil värava lüüa, mille toel tulid vastased ka meistriks.

Seoses EJL-i litsentsikomisjoni otsusega JK Sillamäe Kalevi litsents tühistada ning Tallinna FC Levadia ja FCI Tallinna ühinemisega ei toimu Premium, Esi- ja Esiliiga B üleminekumängusid.  See tähendab, et meie esindusmeeskond tõuseb otse Premium liigasse ning Kalev U21 Esiliigasse.

Klubi tänab kõiki Kalevi toetajaid imelise 2017 hooaja eest!