JK Tallinna Kalev kuulub tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute nimekirja. Seetõttu palub JK Tallinna Kalev kõigil staadionitreeningutel osalevate laste vanematel registreerida end VEMI-süsteemis ja loodud kontole lisada trennis käiv(ad) laps(ed).

Lisaks tuleb “Minu lepingute” alt sõlmida leping Tallinna Kalevi Jalgpallikooliga.

Lapsevanem, kes on liitunud e-jalgpallikooliga ja tasub liikmemaksu registreerimisel saadud viitenumbri alusel, saab tasutud õppemaksult tulumaksu tagasi. Viitenumber on leitav “Seaded” menüüst “Minu andmete” alt.

E-jalgpallikooli kaudu tulevad teieni makseteatised, mille alusel saab tasuda liikmemaksu. Maksekorraldusel tuleb märkida e-jalgpallikooli kaudu saadud personaalne viitenumber, muidu makset ei arvestata. Selgitusse märkida lapse ja treeneri nimi, tema vanusegrupp ja millise kuu eest tasute. Näiteks, kui lapse nimi on Mari Maasikas, treeninggrupp tüdrukud 05-09, treener Varje Vaarikas ja makstakse jaanuari eest, siis peaks selgitus olema järgmine: Mari Maasikas, tüdrukud 05-09, Varje Vaarikas, jaanuar.

Liikmemaksu tasumise kohustus on 12 kuud aastas. Tasumise kohustuse ja ühtlasi Jalgpallikooli lepingu lõpetamiseks tuleb saata treenerile või klubisse e-mail või esitada lepingu lõpetamise soov e-jalgpallikoolis.

E-jalgpallikooli saab siseneda SIIT.

Probleemide korral pöörduda vemi(ät)jkkalev.ee.