27. detsembril toimus Triobet Aastalõputurniiril Esiliiga B turniir, kahe alagrupiga turniiril kümne meeskonna konkurentsis Kalev paraku poolfinaali kohta välja ei teeninud.

Kalevi arvele jäi turniiril võit, viik ja kaks kaotust, mis andsid tulemuseks neli punkti ja alagrupis ka neljanda koha.

„Esimese mängu puhul polnud me saalis mängimiseks üldse valmis, lisaks ei saanud ka vaimselt käima,“ kommenteeris treener Daniel Meijel rasket algust.

„Teises mängus olime juba normaalses hoos, probleemiks oli realiseerimine – saime üritada ikka väga palju. Kolmas mäng Maarduga oli nende kontrolli all, aga võitlesime ja oli ka meil variante. Viimases mängus oli mõlemapoolne kõva andmine ja saime lõpuks ka võidurõõmu tunda,“ tegi Meijel kõigist mängudest lühikese ülevaate.

„Eks teeme trenni ikka suure platsi jaoks ja eraldi Aastalõputurniiriks ei teinud midagi. Aga viimase mängu emotsiooniga on hea edasi minna!“

Poolfinaalidesse pääsesid mõlema grupi kaks paremat, kelleks olid Maardu FC Starbunker, FC Elva, FCF Tallinna Ülikool ja Tallinna FC Ararat TTÜ.

Kalevi eest said jala valgeks Timo Paal, Andree Porila, Kaspar Lõhmus ja Tarvin Kaldvee.

Finaalis oli FCF Tallinna Ülikool üle Maardu FC Starbunkerist. Kolmandana lõpetas Tallinna FC Ararat TTÜ.

Turniiri parim väravalööja oli Antti Arst (FCF Tallinna Ülikool), parim väravavaht Ilja Kassjantšuk (Maardu FC Starbunker) ja parim mängija Vaagn Arutjunjan (Tallinna FC Ararat TTÜ).

Kalevi koosseis: Bert Mägi, Kaspar Lõhmus, Tarvin Kaldvee, Kert Jõeäär, Oliver Karlson, Mario Mõistlik, Timo Paal, Henrik Sepp, Mart Kaljuste, Freddy Karpov, Mattias Traublum, Martin Villand, Andree Porila.
Esiliiga B turniir 27. detsembril:

A: 1. Maardu FC Starbunker 10p, 2. Tallinna FC Ararat TTÜ 7p, Raasiku FC Joker 5p, JK Tallinna Kalev II 4p, Tallinna FC Flora III 1p
B: 1. FCF Tallinna Ülikool 12p, 2. FC Elva 7p, Tallinna FC Puuma 4p, Kohtla-Järve JK Järve 4p, HÜJK Emmaste 1p

Ajakava:

15:00 Raasiku FC Joker – Tallinna FC Flora III 2:0 (A)
Väravad: Ott Reinike, Rene Lill

15:20 JK Tallinna Kalev II – Tallinna FC Ararat TTÜ 1:3 (A)
Väravad: Timo Paal – Rauno Piip (2), Avetis Harutjunjan

15:40 FC Elva – FCF Tallinna Ülikool 0:4 (B)
Väravad: ov. Mihkel Kuresoo, Antti Arst (2), Robert Veskimäe

16:00 HÜJK Emmaste – Tallinna FC Puuma 1:1 (B)
Väravad: Rait Kasterpalu – Sergei Bilinski

16:20 Tallinna FC Flora III – JK Tallinna Kalev II 1:1 (A)
Väravad: Karl-Sander Eensoo – Andree Porila

16:40 Maardu FC Starbunker – Raasiku FC Joker 1:1 (A)
Väravad: Maksim Krivošein – Rando Randjõe

17:00 FCF Tallinna Ülikool – HÜJK Emmaste 2:0 (B)
Väravad: Antti Arst, Mark Kolossov

17:20 Kohtla-Järve JK Järve – FC Elva (B) 1:1
Väravad: ov. Christopher Toom – Paul-Feliks Frei

17:40 JK Tallinna Kalev II – Maardu FC Starbunker 0:3 (A)
Väravad: Sergei Zabelo, Ilja Zelentsov, Šahriar Abdullajev

18:00 Tallinna FC Ararat TTÜ – Tallinna FC Flora III 2:0 (A)
Väravad: Margo Parkala (2)

18:20 HÜJK Emmaste – Kohtla-Järve JK Järve 1:5 (B)
Väravad: Rait Kasterpalu – Deniss Komšin (2), Viktor Fjodorov, Aleksei Tihhonov, Aleksei Petjukevitš

18:40 Tallinna FC Puuma – FCF Tallinna Ülikool 2:3 (B)
Väravad: Sergei Bilinski, Vitas Mališauskas – Robert Veskimäe, Antti Arst, Sander Lepik

19:00 Maardu FC Starbunker – Tallinna FC Ararat TTÜ 1:0 (A)
Värav: Šahriar Abdullajev

19:20 Raasiku FC Joker – JK Tallinna Kalev II 1:2 (A)
Väravad: Rando Randjõe – Tarvin Kaldvee, Kaspar Lõhmus

19:40 Kohtla-Järve JK Järve – Tallinna FC Puuma 0:3 (B)
Väravad: Aleksei Filimonov, Marko Truusalu (2)

20:00 FC Elva – HÜJK Emmaste 4:2 (B)
Väravad: Paul-Feliks Frei (2), Tarmo Kerro, Kristo Kolesnitšenko – Rait Kasterpalu, Ergo Reinvald

20:20 Tallinna FC Ararat TTÜ – Raasiku FC Joker 1:1 (A)
Väravad: Egert Peljo – Ergo Teino

20:40 Tallinna FC Flora III – Maardu FC Starbunker 1:3 (A)
Väravad: Künter Pajumägi – Maksim Krivošein, Ilja Zelentsov, Šahriar Abdullajev

21:00 Tallinna FC Puuma – FC Elva 0:1 (B)
Värav: Martin Thomson

21:20 FCF Tallinna Ülikool – Kohtla-Järve JK Järve 5:3 (B)
Väravad: Martin Klasen, Antti Arst, Mark Kolosov, Martti Pent, Sander Lepik – Viktor Fjodorov (2), Vitaly Kutuzov

Poolfinaalid:

21:40 A1 Maardu FC Starbunker – B2 FC Elva 2:1
Väravad: Klimentii Boldõrev, Nikita Brõlin – Kristo Kolesnitšenko

22:00 B1 FCF Tallinna Ülikool – A2 Tallinna FC Ararat TTÜ 2:1
Väravad: Martin Taska, Antti Arst – Margo Parkala

Kohamängud:

22:20 3.-4. koht FC Elva – Tallinna FC Ararat TTÜ 0:3 
Väravad: Rauno Piip, Vaagn Arutjunjan, Devid Lechter

22:40 FINAAL Maardu FC Starbunker – FCF Tallinna Ülikool 1:4
Väravad: Nikita Brõlin – Martin Taska, Sander Lepik, Mark Kolosov, Aleksandr Starodub

I koht: FCF Tallinna Ülikool
II koht: Maardu FC Starbunker
III koht: Tallinna FC Ararat TTÜ

Parim väravalööja: Antti Arst (FCF Tallinna Ülikool)
Parim väravavaht: Ilja Kassjantšuk (Maardu FC Starbunker)
Parim mängija: Vaagn Arutjunjan (Tallinna FC Ararat TTÜ)

Kõik väravalööjad:

6    Antti Arst         FCF TLÜ
3    Rait Kasterpalu    HÜJK Emmaste
3    Paul-Feliks Frei    FC Elva
3    Šahrijar Abdullajev    Maardu Starbunker
3    Margo Parkala    Ararat TTÜ
3    Viktor Fjodorov    JK Järve
3    Rauno Piip          Ararat TTÜ
3    Sander Lepik    FCF TLÜ
3    Mark Kolosov    FCF TLÜ
2    Deniss Komšin    JK Järve
2    Robert Veskimäe    FCF TLÜ
2    Sergei Bilinski    Puuma
2    Rando Randjõe    Raasiku Joker
2    Marko Truusalu    Puuma
2    Maksim Krivošein    Maardu Starbunker
2    Ilja Zelentsov    Maardu Starbunker
2    Kristo Kolesnitšenko    FC Elva
2    Martin Taska    FCF TLÜ
2    Nikita Brõlin    Maardu Starbunker
1    Ott Reinike      Raasiku Joker
1    Rene Lill                      Raasiku Joker
1    Timo Paal       Tallinna Kalev II
1    Avetis Harutjunjan    Ararat TTÜ
1    Andree Porila    Tallinna Kalev II
1    Karl-Sander Eensoo    Flora III
1    Sergei Zabelo    Maardu Starbunker
1    Aleksei Tihhonov    JK Järve
1    Aleksei Petjukevitš    JK Järve
1    Vitas Mališauskas    Puuma
1    Tarvin Kaldvee    Tallinna Kalev II
1    Kaspar Lõhmus    Tallinna Kalev II

1    Aleksei Filimonov    Puuma
1    Tarmo Kerro    FC Elva
1    Ergo Reinvald    HÜJK Emmaste
1    Egert Peljo       Ararat TTÜ
1    Ergo Teino          Raasiku Joker
1    Künter Pajumägi    Flora III
1    Martin Thomson    FC Elva
1    Martin Klasen    FCF TLÜ
1    Martti Pent          FCF TLÜ
1    Vitaly Kutuzov    JK Järve
1    Klimentii Boldõrev    Maardu Starbunker
1    Vaagn Arutjunjan    Ararat TTÜ
1    Devid Lehter    Ararat TTÜ
1    Aleksander Starodub    FCF TLÜ

ov.    Mihkel Kuresoo    FC Elva
ov.    Christopher Toom    FC Elva