Teist hooaega Daniil Milleri juhendamise all mängiv 2008 Siniste võistkond tegi eelmise meistrivõistluste hooajaga võrreldes natuke parema tulemuse, kuid mis peamine – peatreeneri sõnul on mängupilt ning poiste oskused aastaga paranenud ning mängupilt on edasi arenenud.

Kuidas see treeningaasta läks vastavalt ootustele?

Treeningaasta läks vastavalt ootustele. Käidi stabiilselt trennis ning igal perioodil oldi kohal. Mängijad õppisid palju juurde nii individuaalselt kui ka võistkonnana.

Kas hooaja eel seatud eesmärkide täitmine läks plaanipäraselt?

Hooaja üheks võistluseesmärgiks oli arendada kaitsetööd. Eesmärkide täitmine läks plaanipäraselt ning sellel aastal lastud väravate arv on võrreldes eelmise aastaga läinud 2x väiksemaks. Lisaks on läinud mängijatel nii individuaalsed oskused kui ka mänguline ülesehitus paremaks.

Hooaja positiivsemad üllatused? 

Hooaja positiivsemaks üllatusteks olid mängijad ise. Oli üllatav, kuidas mõnes mängus suutsid mängijad anda endast mitte 100% vaid isegi 120% ning üllatada nii iseennast kui ka treenerit oma oskuste ja pingutusega.

Aspektid, mis vajavad tuleval hooajal enim tähelepanu?

Järgmiseks hooajaks keskenduksime rohkem ründamisele ning väravatelöömisele. Antud aspektist jäi antud hooajal puudu.

Kõige suurem sportlik katsumus see hooaeg?

Kõige suuremaks sportlikuks katsumuseks sellel hooajal oli Noorte Meistrivõistluste liiga hooaeg ning Covid-19 periood. Koroona tõttu tuli sisse pikemaid pause, mille tõttu oli raske iga kord jälle võistkonnal käima saada. Lisaks pidime kasutama uusi kaugtreenimise meetodeid nagu Zoom keskkond. Olenemata sellest olid mängijad tublid ning said mitmes keskkonnas väga hästi hakkama.

Mis on plaanid järgmiseks hooajaks?   

Järgmisel hooajal oleks plaanis mängida veel rohkem mänge ning osaleda rohkematel turniiridel. Läbi treeningute ning mängude saavad mängijad kindlasti end rohkem proovile panna ning läbi selle teha suurema sammu arengu suunas.