Suure huvi tõttu oleme augustikuuse lisanud 2 linnalaagri vahetust. Esimene neist toimub lühendatud kujul ja on nelja päeva pikkune 16.-19.8. Teine vahetus aga täies pikkuses 23.-27.8.

Esimene laager toimub esmaspäevast kolmapäevani kell 10:00-16:30, neljapäeval lõppev päev kell 13:00.  Plaanis on kaks jalgpallitreeningut päevas ning vabaaja mängud. Igale osalisele on ettenähtud soea lõunasöök ja jook. Vahetuse maksumuseks on 50.-

Täispikk laagrinädal toimub esmaspäevast neljapäevani kell 10:00-16:30, reedel kuni kell 13:00. Plaanis on kaks jalgpallitreeningut päevas, soe lõunasöök koos snäki ja joogiga, grupikülastus mõnesse meelelahutuspaika ning vaba aja mängud ja võistlused.

Minivahetus maksab kõigile 50.- Nädalane laager maksab kalevlastele 55 eurot, väljaspoolt Kalevit laagris osalevale lapsele 75.-

REGISTREERIMINE! Registreerimiseks tuleb saata sooviavaldus aadressil laager@jkkalev.ee (lisada lapse ees- ja perenimi, sünniaasta, treeneri nimi (kui käiakse Kalevi trennis), mitmenda(te)s vahetus(t)es soovitakse osaleda, lapsevanema nimi ning kontakttelefon).