Premium liiga kaheksandas voorus kohtume kodus Tartu Tammekaga. Ühtlasi on see mäng valitud ka klubi kuu Suureks Mänguks, kus klubi annetab kogu piletitulu SOS Eesti Lasteküla tarbeks. Mäng toimub 27. aprillil kell 13:00 Kalevi kunstmurustaadionil. 

Tartu Tammeka on hooaega alustanud sarnaselt Kalevile. Seitsmest voorust on mõlemad meeskonnad teeninud 1 võidu ja 1 viigi. Eelmisel hooajal neljas omavahelises kohtumises oli Tammeka võidukas kolmel korral, ainuke Kalevi võit tuli just Kalevi kunstmurustaadionil peetud kohtumises.  Meeskonna kapten Andreas Raudsepp on aga eelseisva kohtumise eel enesekindel: “Kindlasti tahame eelolevast mängust punkte ja selle nimel anname endast väljakul maksimumi. Loodan, et tuleb publikut, kelle toel head tulemust püüda!”

Iga kohaletulnud pealtvaataja annab laupäeval oma kohalolekuga panuse SOS Lastekülale heaks, sest klubi suursponor Coolbet annetab iga inimese kohta 0.50€ kogu summale juurde.  Laupäevane kohtumine algab kell 13:00. Märtsikuus kogusime üheskoos SOS Lasteküla heaks 544.22€. 

Näeme staadionil!