Triobet Aastalõputurniiril osalesid Kalevi esimese võistkonnana U-15 vanuseklassi noormehed, kes paraku alagrupist edasi ei saanud.

Kalevi arvele jäi kaks kaotust ja üks viik, mistõttu saadi ühe kogutud punktiga alagrupis viimane ehk neljas koht. Kalevi väravad lõid Mark Eerik Lill, Joonas Koff, Marcel Malsroos-Väli ja Edgar Krõžanovski.

Mänguaja pikkuseks oli 12 minutit. Finaalis oli FC Nõmme United 2:1 parem Tallinna FC Florast. Kolmandale kohale tuli Jõgeva SK Noorus-96 Tallinna FC Levadia ees.

Parim väravalööjaks oli Henri Välja (FC Nõmme United), parim väravavaht Evert Grünvald (Tallinna FC Flora) ja parim mängija Daniel Aganitš (Jõgeva SK Noorus 96).

Kalevi koosseis turniiril: Mikk Kruusalu, Steffen Vaask, Freddie Anton Turulinn, Edgar Krõžanovski, Renee Stamberg (vv), Gregon Berezovski, Joonas Koff, Mark Eerik Lill, Axel Mart Sepp, Johannes Kodumäe, Marcel Malsroos-Väli, Uku Joost Annus.

U-15 vanuseklassi turniir:

A: 1. Tallinna FC Flora 7p, Tartu JK Tammeka I 6p, Keila JK 4p, Läänemaa JK 0p
B: 1. Jõgeva SK Noorus-96 7p, Tallinna JK Legion 7p, Paide Linnameeskond 3p, Tartu FC Helios 0p
C: 1. Tallinna FC Levadia 7p, Tartu JK Tammeka II 6p, Kohtla-Järve JK Järve 3p, JK Tallinna Kalev 1p
D: 1. FC Nõmme United 9p, Nõmme Kalju FC 6p, Tallinna FC Infonet 3p, FC Kuressaare 0p

Ajakava:

8:00 Tallinna FC Flora – Läänemaa JK 4:0 (A-grupp)
Väravad: Mattias Männilaan, Daniel Tuhkanen, Anton Krutogolov, Tristan Saupõld

8:15 Tartu JK Tammeka I – Keila JK 3:1 (A)
Väravad: Robert Paju, Andreas Käärik (2) – Martin Uusla

8:30 Tallinna FC Levadia – Tartu JK Tammeka II 1:0 (C)
Värav: Daniil Petrunin

8:45 Kohtla-Järve JK Järve – JK Tallinna Kalev 2:1 (C)
Väravad: Aleksandr Gerassimtšik, Vladimir Gavriljuk – Mark Eerik Lill

9:00 Keila JK – Tallinna FC Flora 1:1 (A)
Väravad: Ilmar Jürisaar – Mattias Männilaan

9:15 Läänemaa JK – Tartu JK Tammeka I 1:4 (A)
Väravad: Sten Raadla – Robert Paju (2), Jakob Must, Oskar Põldmää

9:30 JK Tallinna Kalev – Tallinna FC Levadia 2:2 (C)
Väravad: Joonas Koff, Marcel Malsroos-Väli – Rasmus Laurits, Nikita Dronov

9:45 Tartu JK Tammeka II – Kohtla-Järve JK Järve 3:2 (C)
Väravad: Patrick Genro Veelma (3) – Sten Kortin, Artjom Gussev

10:00 Läänemaa JK – Keila JK 0:1(A)
Värav: Ralf Friedemann

10:15 Tartu JK Tammeka I – Tallinna FC Flora 0:3 (A)
Väravad: Mattias Männilaan, Artur Jeršov, Otto Gregor Tagapere

10:30 Tartu JK Tammeka II – JK Tallinna Kalev 5:1 (C)
Väravad: Patrick Genro Veelma (2), Dominic Laaneots (2), Rasmus Luha- Edgar Krõžanovski

10:45 Kohtla-Järve JK Järve – Tallinna FC Levadia 1:2 (C)
Väravad: Artjom Gussev – Artur Molodov, Herman Õunas

11:00 Tallinna JK Legion – Tartu FC Helios 1:0 (B)
Värav: Gleb Ignatenko

11:15 Jõgeva SK Noorus-96 – Paide Linnameeskond 2:0 (B)
Väravad: Daniel Aganitš, Raul Martin Sirkas

11:30 FC Nõmme United – Nõmme Kalju FC 2:0 (D)
Väravad: Joel Kokla, Steven Salmistu

11:45 FC Kuressaare – Tallinna FC Infonet 1:2 (D)
Väravad: Timo Toll – Anton Kapustin, Ilja Beimanov

12:00 Paide Linnameeskond – Tallinna JK Legion 0:2 (B)
Väravad: Daniel Fedotov, Aleksandr Šapovalov

12:15 Tartu FC Helios – Jõgeva SK Noorus-96 0:2 (B)
Väravad: Aron Fedossovski, Daniel Aganits

12:30 Tallinna FC Infonet – FC Nõmme United 0:3 (D)
Väravad: Robi Saarma (2), Paul-Kevin Chan

12:45 Nõmme Kalju FC – FC Kuressaare 3:1 (D)
Väravad: Alex Tamm, Frank Liblikman, Martin Bode – Aivar Jäns

13:00 Tartu FC Helios – Paide Linnameeskond 1:3 (B)
Väravad: Aare-Andre Põldoja – Kevin Metso, Jarmo Laanetu, Hans-Artur Ehtman

13:15 Jõgeva SK Noorus-96 – Tallinna JK Legion 0:0 (B)
Väravad: –

13:30 Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Infonet 2:1 (D)
Väravad: Karl Kristjan Sander, Martin Bode – Ilja Beimanov

13:45 FC Kuressaare – FC Nõmme United 0:5 (D)
Väravad: Robi Saarma (2), Paul Kevin Chan, Henri Välja

Poolfinaalid:

14:00 A1 Tallinna FC Flora – C1 Tallinna FC Levadia 0:0, pen. 6:5
Väravad: –

14:15 B1 Jõgeva SK Noorus-96 – D1 FC Nõmme United 2:3
Väravad: Kristjan Rumm (2) – Henri Välja (2), Kristjan Pelt

Kohamängud:

14:30 III-IV koha mäng Tallinna FC Levadia – Jõgeva SK Noorus-96 1:2 
Väravad: Raul Martin Sirkas – Georg Kurus, Aron Fedossovski

14:45 Finaal Tallinna FC Flora – FC Nõmme United 1:2 
Väravad: Marten Aun – Henri Välja (2)
Foto: Remy Põld