Kuna Kalevi klubi lapsevanemad näitasid välja kõrget huvi, siis oleme otsustanud, et korraldame klubi esimese lapsevanemate vahelise jalgpalliturniiri. Tänaseks on registreerunud juba 9 võistkonda.

Kes soovib turniirist osa võtta, siis võtke ühendust oma grupi kontaktisikuga ning sel juhul saame teid ära registreerida ja lisainfot jagada:

  • 2005 – Innar Paal – innar@jkkalev.ee
  • 2006 Sinine – Mario Nasr mario@jkkalev.ee
  • 2006 Valge – Irja Zilmer – irjazilmer@hot.ee
  • 2007 Sinine + Valge – Marika Mägi – maegi.marika@gmail.com
  • 2008 Sinine – Daniil Miller – daniil@jkkalev.ee
  • 2008 Valge – Kätlin Vilimaa – katlin20@hotmail.com
  • 2009 Sinine – Ando Hausenberg ando@jkkalev.ee
  • 2009 Valge – Jaan Roos jaan.roos@gmail.com
  • 2010 Sinine – Joosep Presmann joosep@jkkalev.ee
  • 2010 Valge – Sigrid Saar sigrid@jungent.eu
  • 2011 Valge- Kärt Kanne – kart.kanne@gmail.com
  • 2011 Sinine – Brit Tammiste – brit.tammiste@gmail.com
  • 2012 – Marion Aasav – aasavmarion@gmail.com
  • 2013 – Kärt Kanne – kart.kanne@gmail.com
  • 2014 – Marion Aasav – aasavmarion@gmail.com
  • 2015 – Carmen Kärt – carmen@jkkalev.ee
  • Tüdrukud 2005-2006 – Carmen Kärg- carmen@jkkalev.ee
  • Tüdrukud 2007-2008 – Carmen Kärg- carmen@jkkalev.ee
  • Tüdrukud 2009-2010 – Carmen Kärg- carmen@jkkalev.ee
  • Tüdrukud 2011-2013 – Carmen Kärg- carmen@jkkalev.ee
  • Tüdrukute duubel – Carmen Kärg- carmen@jkkalev.ee
  • U17 Remy Põld- remy@jkkalev.ee
  • U21 Remy Põld – remy@jkkalev.ee