Lõpuks on saabunud kaua oodatud suvi, mille tõttu oleme korraldamas ühte vägevat sportlikku ja tegusat päeva 27. maiks. Nimelt on sel päeval korraldamas Spordiselts Kalev oma liikmetele perepäeva, mille raames on Kalevi suurel staadionil erinevad atraktsioonid ja osavusmängud. Ürituse raames astub peaesinejana üles Eesti Laulul esinenud ARIADNE! 

Lastele toimub teatevõistlus, kus saavad osaleda 8 liikmelised võistkonnad kolmes vanuseklassis (2008, 2004 ja 2000 aastal sündinud või nooremad). Sellega seoses palume liikmesklubidel eelnevalt klubisiseselt võistkonnad moodustada ning registreerida. Parimatele auhinnad ning lisaks veel rohkesti kingitusi ja üllatusi! Iga osaleva võistkonnaga peaks kaasas olema treener/täiskasvanu, kes täidab Team’i kapteni kohustusi.

Samaaegselt, kui lapsed veedavad toredalt aega suurel staadionil, toimub kunstmuru staadionil meie klubi talgud. Talgute kohta täpsem informatsioon peagi. 

Päevale paneb punkti meie selle kuu Suur Mäng, kus lähevad kunstmuru staadionil vastamisi JK Tallinna Kalev ja Tartu JK Tammeka.  Kohtumisele on oodatud kaasaelama kõik perepäevalised, talgulised ja ülejäänud toetajad.

Kogu ürituse täpsem informatsioon ja ajakava peagi.