2019 aasta Premium liiga ja Eesti naiste jalgpalli meistriliiga hooaeg pole enam kaugel. Et kõik Eesti jalgpalli gurmaanid oleks enne hooaega algust kursis, mis rivistustes meie esindusvõiskonnad see aasta platsile jooksevad, siis korraldame koostöös Tallinna Loomaaed / Tallinn Zoo ja Tallinna Loomaaia Sõprade Selts MTÜ – TLSSiga meie klubi mängijate tutvustuse. Üritus toimub 28. veebruaril kell 19:00 ning on kõigile tasuta. 

Kindlasti mõtlete, et miks just loomaaias?

Arvatavasti paljud teavad, et meie klubi fänniorganisatsiooni, Kalevi Kotkad, logo kaunistab valgepea-merikotkas. Sellega seoses otsustasime, et uue hooaja eel tegutseme kotkalikult ning hakkame Tallinna Loomaaias asuvale valgepea-merikotkale vaderiks.

Lisaks võistkondade tutvustusele toimub kohapeal ka uute koostööpartnerite allkirjastamine. Üks tulevane suur koostööpartner on veel hetkel saladusloori all.

Esitlus toimub loomaaia keskkonnahariduskeskuses, mis asub loomaaia Õismäe- poolse lääneväravas aadressiga Ehitajate tee 150. Kõik ülejäänud sissepääsud on KINNI! Kassas peab mainima, et olete tulnud JK Tallinna Kalevi võistkondade tutvustusele.

Kogu üritus toimub Loomaaia auditoorioumis. Kohapeal pakume kõigile kehakinnitust ning lõbusat olemist.